Незалежна громадсько-політична газета

Цілком заслужена нагорода

соловейЗавідувачу хірургічного відділення Камінь-Каширської центральної районної лікарні Валерієві Солов’ю з нагоди Дня медичного працівника президент України Петро Порошенко присвоїв  звання “Заслужений лікар України”.

Невтомні трудівники – люди у білих халатах. Щодня вони піклуються про наше здоров’я, підтримують в скрутну хвилину, рятують життя. Хтось скаже, що це їхня робота. Можливо… Але коли бачиш, як лікар весело та щиро підбадьорює хворого малюка, добрим словом звертається до кволих стареньких, швидко та професійно шукає рішення у найтяжчих випадках, розумієш, що тут щось більше, ніж обов’язок. Це – любов: любов до своїх пацієнтів, професії, внутрішній потяг творити милосердя на благо іншого. Тихо, скромно, не прагнучи нагород чи визнання. Та часом нагороди знаходять своїх героїв. Напередодні відзначення професійного свята медичного працівника звання “Заслужений лікар України” удостоївся чудовий лікар – завідувач хірургічного відділення Камінь-Каширської центральної районної лікарні Валерій Соловей. Як зазначено в указі Президента України Петра Порошенка, “За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність…”.

На варті людського життя Валерій Васильович трудиться більше 30 років. Знаний в медичних колах спеціаліст, новатор-практик, який не боїться втілювати сучасні підходи у своїй медичній практиці. На сьогодні власноруч і під його керівництвом вже проведено тисячі операцій.

Олександр ПРИЙМАК.

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *