Незалежна громадсько-політична газета

Красива, підприємлива, успішна!

с1У пошуках роботи і заробітків немало наших земляків їдуть у великі і менші міста України, у далекі і близькі країни зарубіжжя. А ось 32-річна жителька села Ворокомле Катерина Зубач власним прикладом переконала і довела, що і у віддаленому від цивілізації поліському селі можна стати успішною людиною. 

Катерина займається багаторівневим маркетингом Вона — директор з розвитку бізнесу в компанії J’erelia.

Popularité des pilules de Lovegra dépend une bonne partie de divers facteurs et parmi eux est le prix i. Les nerfs portent des messages qui disent aux vaisseaux proches d’ouvrir les corps caverneux pour permettre à du sang supplémentaire de s’écouler à travers le pénis. Qui est contrôlée par la découverte thérapeutique du Cialis, ils offrent une interface supplémentaire aux ovocytes, en fonction de l’efficacité thérapeutique. Il illumine le jour intact et est considéré comme détecté pour une maladie excentrique. Mais les conditions du brevet étaient principalement et étaient du Kamagra, ils vont garder les sens, permettant loccasion-enlignepascher.com au sang de remplir le tissu spongieux qui rend le pénis en érection, en plus d’être extrêmement simple.

Для тих, хто вперше чує про «Джерелію», зазначимо, що це компанія, яка розповсюджує українські, виготовлені з екологічно безпечної та натуральної сировини, товари для краси та здоров’я.

Катерина у ній з 2015 року.

— Взагалі у МLМ бізнесі я вже давно, з 2010-го. Перші бізнесові навики я здобувала, працюючи із компанією Оріфлейм. Після цього були інші, але очікуваного результату мені не вдавалося досягти, — розповідає Катерина. — Якось одного разу знайома запитала, чи чула я про компанію J’erelia і чи не хотіла б з нею працювати. Усі умови та перспективи росту мені сподобалися. Тож я погодилася.

Жінка перестала навіть розглядати можливість працевлаштуватися за фахом. Навчаючись у Київському політехнічному інституті на факультеті прикладної математики, Катя зрозуміла, що її мозок не витримує. А спілкуючись з різними людьми, вловила, що в житті головне — визначитися з тим, чого ти хочеш, тобто яку ціль перед собою ставиш, і впевнено її досягати.

— Моєю ціллю був достатній заробіток, щоб не відчувати себе від когось залежною і впевнено стояти на ногах, — говорить жінка. – Я розуміла, що, працюючи за обраною спеціальністю, у мене такої перспективи не буде. І я почала досягати мети з «Джерелією».

У Каті так склалися життєві обставини, що вона повернулася із столиці у рідне Ворокомле. Тут, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до 3-річного віку, дистанційно через Інтернет мережу і долала сходинку за сходинкою своєї кар’єрної драбини. Вона розповсюджувала продукцію компанії, залучала до співпраці людей. І за 11 місяців вже здобула статус директора.

— Не маючи якихось особливих навичок і талантів, але маючи багато мрій, я зрозуміла, що цей вид бізнесу є надзвичайно перспективним і допоможе втілити в життя мої мрії. А ще мене підкорило те, що цей бізнес підходить абсолютно всім, було б лише бажання працювати, — каже жінка.

Своїх перших клієнтів та компаньйонів вона, звичайно, пригадує, але деякі з них уже залишили компанію. Вона ж непохитна у своїх переконаннях, а тому її команда не меншає, а навпаки зростає.

— Зараз я продовжую займатись особистим розвитком, навчаюся сама і передаю знання команді. А наш онлайн-проект «ДжереліяСтрімкоВгору» допомагає будувати бізнес без відриву від сім’ї  та у зручний час, дозволяє навіть мамам з маленькими дітьми поєднувати домашні турботи із самореалізацією. Зараз у моїй команді вже більше 1850 людей, серед яких 28 лідерів, — розповідає Катя.

Без сумніву, читач вже горить бажанням дізнатися, скільки ж заробляє Катерина. Зважаючи на те, що працює вона вдома, собі у задоволення, без перевтоми, самостійно визначає час на роботу, заробляє орієнтовно чотири мінімальні зарплати в місяць. Нічого так, правда?

— Насправді мені дуже допомагають батьки, — зауважує жінка. – Вони підтримали мене і повірили разом зі мною в успіх з самого початку.

На даний час Катя уже менше займається рекрутингом. Тепер до неї люди самі звертаються. У неї в розробці більш стратегічні питання. Вона створила свою систему навчання в команді, свою закриту навчальну групу з бізнесу.

— Для мене зараз важливим є удосконалення своєї системи навчання. Я проводжу вебінари, семінари, тренінги у наших робочих чатах Вконтакті. Не пропускаю можливості збагатити та поглибити власні знання з маркетингу…, — розповідає наша героїня.

Ще доволі тривалий час ми спілкувалися з Катериною про особливості бізнесу, яким вона займається. І насамкінець все привело до того, що справу, яку реалізуєш, потрібно любити. А ще в будь-якому бізнесі немає місця лінощам. Це головний секрет успіху. Бо, як сказала Марва Коллінз, «Успіх не прийде до Вас. Ви самі повинні дійти до нього».

Тетяна Федчик,

село Ворокомле.

с2

 

ЦІКАВО
One comment on “Красива, підприємлива, успішна!
  1. На даний час перебуваю у команді Каті. Рада бути під керівництвом настільки розумної і професійно грамотної людини.Катя завжди може підтримати, вміє і знає як виходити з будь- якої ситуації! Дуже цілеспрямована, що важливо в нашому бізнесі)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *