Незалежна громадсько-політична газета

Витратили гроші не на квіти, а на допомогу ЗСУ

IMG-57dce45b8c84a5d192f621694c9cc889-VВітаючи зі святом Першого дзвоника своїх наставників, учні опорного закладу загальної середньої освіти “Пнівненський ліцей” підносили їм у дарунок лише винятково вирощені вдома квіти. Серед різноманіття красивих хризантем, айстр, циній, жоржин, чорнобривців, гладіолусів, троянд не було жодної купленої. Ліцеїсти вирішили, а вчителі їх підтримали, що найкраще витратити гроші на щось більш значиме. Вони організували цього дня благодійну патріотичну акцію “Донат замість квітів”, у рамках якої кожен присутній на урочистій шкільній лінійці здійснив пожертвування для українських військових.

IMG-d2fb9ac70afcf4d1bf1c11f72e71bd70-VЗаступниця директора з виховної роботи Надія Гупалик розповідає, що ідею розпочати новий навчальний рік з доброчинної ініціативи запропонували учні випускних класів.

– Працівники ліцею, учнівський колектив, а також батьки вихованців згуртувалися навколо такого доброго задуму і в День знань зробили благодійні внески, висловлюючи повагу та підтримку нашим захисникам. Разом ми зібрали 13 тисяч 700 гривень. Кошти передамо військовим, які виборюють для нас мирне небо. Це наша, можливо і не велика, але щира підтримка оборонцям Батьківщини, одна з багатьох справ, які робимо заради перемоги, – додає співрозмовниця.

 

IMG-d99fe46b7701058001dce9627a789ac6-VПодібно вчинили і в Фаринківській початковій школі-філії ОЗЗСО “Пнівненський ліцей”. Там теж відступили від традиційного сценарію святкування Першовересня — відмовились від пишних урочистостей. Замість цього учні та педагогічні працівники школи проявили себе як доброчинці — зібрали на Збройні сили України загалом 4 тисячі 636 гривень.

Олександр ПРИЙМАК.

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *