Незалежна громадсько-політична газета

Титуловані митці зі столиці — на районній сцені

У культурному житті Камінь-Каширщини минулої неділі відбулася по-справжньому унікальна подія. Із благодійним концертом у місті побував Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України (м. Київ). Захід приурочили підтримці Збройних сил нашої держави, а головними глядачами цього разу були військові, які охороняють північний кордон України.

unnamed (1)Тут дарували свій талант заслужені діячі мистецтва України, заслужені артисти, лауреати всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів. У репертуарі музичного колективу — пісні українських композиторів, переважно на військово-патріотичну тему, які динамічно перегукувалися з танцями різних народів, хоровими творами української та зарубіжної класики.

unnamed (2)Оригінальними гуморесками майстри сцени намагалися вселити в душі присутніх непогасний оптимізм, впевненість у тому, що наша країна скоро підніметься з попелу і руїн, стане могутньою і нездоланною.
unnamedЗнаний ансамбль знайшов поціновувачів і серед місцевих діячів культури. Зокрема, схвальні відгуки щодо виступу колег по цеху пролунали від директорки Центру культури та дозвілля Алли Глущук.
unnamed (3)—Це моє друге знайомство з артистами ансамблю, а враження від побаченого цього разу ще більш підсилене. Варто відмітити високий рівень побудови концертної програми ансамблю, глибину змісту музичного матеріалу, їхнє уміння бути сучасними, актуальними у своєму жанрі. unnamed (4)Майстерне виконання у поєднанні з вдало підібраними яскравими концертними образами не могли залишити байдужими жодного глядача. Підтримка діячів культури вкрай важлива, а надто, коли поряд із приємними емоціями вдається бути корисними і для нашої армії. У рамках заходу на потреби ЗСУ було зібрано 18 тисяч 626 гривень, — розповіла Алла Олександрівна.

Леся МІНІБАЄВА.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *