Незалежна громадсько-політична газета

Передплата на районну газету на 2023-ій уже розпочалася

передплатаВійна — жорстокий виклик. Її наслідки сьогодні відчуває кожен із нас. Вкрай негативно позначилася вона і на сфері друкованих засобів масової інформації. Чимало редакцій через фінансову неспроможність — кількаразове зростання цін на папір, відчутне здорожчання поліграфічних послуг, енергоносіїв — постали перед вимушеною необхідністю припинення випуску газет. Серед таких є ряд як місцевих, так і загальноукраїнських видань, яких читач уже не знайде у передплатних каталогах Укрпошти на 2023 рік.
qr-code ПЕРЕДПЛАТА

Попри весь драматизм ситуації газета “Полісся” завдяки передусім вам, шановні читачі-шанувальники, та завдячуючи працівникам поштового зв’язку, які організовують передплату і доставку преси, сьогодні щотижня приходить в оселі своїх передплатників. Маємо тверду надію, що так буде і в наступному році. До речі, передплата друкованої періодики на 2023-ій уже розпочалася. Оформити передплату на “Полісся” уже можна у відділеннях поштового зв’язку, листонош, у редакції газети, а також онлайн на офіційному сайті Укрпошти через сервіс “онлайн-передплата” або за QR-кодом. Зважаючи на фінансово-матеріальні труднощі, які сьогодні переживає більшість наших читачів, ми стараємось зробити все, аби газета залишилась доступною для усіх. Передплатна ціна практично залишилася на рівні попереднього року і становить:
на місяць – 35,20 грн;
на 3 місяці – 105,60 грн;
на 6 місяців – 211,20 грн;
на рік – 422,40 грн (тут не враховано послуг пошти за оформлення передплати).
Звісно, шановні друзі, багатьох із вас цікавить, чи продовжить редакція і в наступному році акцію підтримки читачів через розіграш призів за квитанціями передплатників. Відповідаємо твердо: ТАК!!! Цю добру традицію ми підтримуємо уже впродовж 20 років. Не порушимо її і в наступному — щасливі передплатники, яким посміхнеться фортуна, обов’язково отримають подарунки за підсумками розіграшу і в першому, і в другому півріччі.
Тримаймося гурту, бо лише так зможемо перемогти усі труднощі, які принесла у наше життя війна. Дякуємо усім, хто сьогодні є вірним нашій багатотисячній читацькій сім’ї і залишиться з нею у році наступному.

Петро ТРОФИМЧУК,
редактор “Полісся”.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *