Незалежна громадсько-політична газета

Камінь-Каширська громада будує мости дружби

Міський голова Віктор Пась та мер канадського міста Ленгфорд Стюарт Янг підписали договір про співробітництво

Для українців у цей непростий період дуже важливо відчувати підтримку дружніх Україні країн. Вони цінують кожен крок іноземних партнерів назустріч нашій державі. І, зокрема, камінь-каширці — також. Тому Камінь-Каширська громада попри складні обставини воєнного часу намагається розвивати та поглиблювати співпрацю із польськими містами та налагоджувати взаємини з іншими партнерами. Наприклад, нещодавно розпочали дружні відносили із канадцями.

bc6f7da3-4d84-43b7-b97c-9925dde88130

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась та мер канадського міста Ленгфорд Стюарт Янг підписали договір про співробітництво.Він передбачає, як зауважує начальниця відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук, не лише надання гуманітарної допомоги нашій громаді, але й побудову довготривалих економічних та культурних відносин між містами після війни.

c90caa945cbc375b4cc9ecdb15271ac6— Місто Ленгфорд має намір надавати підтримку для Каменя-Каширського у вигляді продуктів харчування, роботи,пожежного та пошуково-рятувального обладнання, а також навчання через партнерство з GlobalMedic.Крім того вдалося зацікавити канадців у майбутній співпраці, ознайомивши їх з інвестиційним паспортом громади її туристичною привабливістю. Тож маємо сподівання, що в перспективі нам вдасться налагодити взаємини у сфері економіки та культури, — зазначає міський голова Віктор Пась.

 

Крім того, за словами начальниці відділу проєктної діяльності, очільники міст підписали також угоду про співпрацю в освітній сфері між управлінням гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради та канадським шкільним округом № 62 (Сук). А це, мовляв, дасть можливість проводити спільне онлайн навчання та обмінюватися учнівськими делегаціями між обома країнами.

1f1b1c4dc08114449951f8d3735732c8

Зрештою, про те, що співпраця передбачається плідною, можемо говорити вже. Адже незадовго після підписання домовленостей у Камінь-Каширський надійшла перша допомога від канадців – 880 відер з продуктовими наборами (рис, гречка, макарони, горох тощо) та таблетки для очищення води від громадської організації «Медицина в дії», яка тісно співпрацює з GlobalMedic та канадськими організаціями.

621a0354cdeea44f27b6e44486e5ad8d

— Продуктові набори будуть передані внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Камінь-Каширської міської ради. Завдяки такій міжнародній підтримці продовжуємо допомагати тим, хто зараз цього так потребує, — зауважує Надія Савчук.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *