Незалежна громадсько-політична газета

На тротуарі утворилися небезпечні провалля!

Тротуари створені для зручності та комфорту пішоходів, щоб, прошкуючи вулицями населених пунктів, останні почувалися безпечно серед потоку автотранспорту. Якщо говорити про Камінь-Каширський, то роботи щодо облаштування пішохідних доріжок на його території не припиняються. Поступово вони з’являються на тих міських вулицях, де були відсутні раніше. Однак подекуди збудовані нещодавно пішохідні шляхи вже треба ремонтувати.

20210906_173014Ще кілька місяців тому на деяких ділянках тротуару, що пролягає вздовж вулиці Комарова, а саме неподалік перехрестя з вулицею Відродження (колишня Ватутіна) та містка через меліоративну канаву поблизу автостанції, бруківка провалилася разом із частиною основи, на якій була викладена. Відтоді пошкоджене покриття не відремонтували й до сьогодні, воно далі руйнується.
Що тут скажеш? Наведений факт — очевидний приклад недбальства. Якби подібне трапилося на особистому обійсті тих, хто відповідає у даному разі за міські тротуари, то, без сумніву, фальш усунули б негайно. Бо ж це моє! А тут — громадське. Виходить, хай руйнується?
Олександр ПРИЙМАК,
фото автора.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *