Незалежна громадсько-політична газета

Боксер із Брониці здобув «золото» на чемпіонаті України

Тринадцятирічний Назар Ходаковський, про якого ми уже розповідали в одному з минулих номерів “Полісся”, виборов перемогу у своїй категорії на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дітей.

IMG-9a897593fc7d75e6e839b5d28851b60d-V (2)Змагання відбулися наприкінці минулого тижня у Броварах. Назар став «золотим» призером серед старших юнаків у ваговій категорії 51 кг.
Нагадаємо, юнак займається у Любешівському дитячо-молодіжному спортклубі “УДАР”. І тренує його Созон Смаль. До речі, на цьому чемпіонаті здобули перемогу й інші його вихованці. Олександр Василюк, учень В’язівненського ліцею, як і Назар, посів перше місце. Тарас Марчик із Любешова виборов «срібло», а Артем Михалик здобув ІV місце.