Незалежна громадсько-політична газета

У Воєгощі та Бузаках – нові амбулаторії

119078780_694183577842806_3016497249943824382_n

На початку цього тижня народна депутатка Верховної Ради України, членкиня депутатської групи «Партія «За майбутнє» Ірина Констанкевич  відвідала села Воєгоща та Бузаки. Разом із місцевими жителями, а також головою Волинської обласної державної адміністрації Юрієм Погуляйком, депутатами обласної ради Анатолієм Філюком, Людмилою Тимощук, керівником «Житлобуд-2» Леонідом Стефановичем, головою районної ради Віктором Сусом, першим заступником голови районної ради Олександром Михаліком оглядали приміщення амбулаторій, які вже 30 вересня планують здати в експлуатацію.

— Реконструкція цих двох приміщень відбувалася за кошти Світового банку. Реалізація його проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» затягнулася на роки. Зокрема у Воєгощі та Бузаках амбулаторії будувалися з 2018 року. Але вже до 30 вересня цього року їх планують здати в експлуатацію. На реконструкцію приміщень медзакладів у Воєгощі та Бузаках пішло понад 10 мільйонів гривень, — розповів головний лікар Камінь-Каширського ЦПМСД Ігор Соловей.
Нині у медзакладах завершені всі будівельні роботи (виконувало їх товариство з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2»), відбувається оснащення в рамках програми Світового банку. Приміщення зроблені за європейськими зразками і з дотриманням усіх вимог для забезпечення комфорту.
— Доступність медичних послуг у селах – одне із стратегічних завдань, яке управлінці повинні ставити перед собою. Люди не мають долати десятки кілометрів, аби отримати належну медичну допомогу. Дякую всім, хто доклав зусиль до зведення амбулаторій, — зазначила народна депутатка Ірина Констанкевич.
До речі, чи не найбільше переймалися цим питанням сількі голови.
Тішаться і задоволені сучасними й комфортними приміщеннями амбулаторій, звичайно, і місцеві жителі. Особливо старше покоління. Кажуть, що навіть уявити не могли, що колись у їхніх селах будуть медзаклади такого зразка. Щоправда стурбовані, що сімейних лікарів поки що на місці у них немає. Як зазначає головний лікар камінь-каширської первинки Ігор Соловей, у кожній з цих амбулаторій працюватимуть лікарі сімейної практики, але наразі кадрове питання ще не вирішене. 119104296_694183354509495_3004024520220940568_n
— Переконана, що така проблема виникла, бо держава довгий час не дбала належним чином про медпрацівників. Разом з колегами із депутатської групи «Партія «За майбутнє» ми послідовні у захисті прав на гідну зарплату медикам. І будемо сподіватися, що нас почують, — зауважує Ірина Мирославівна.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

 

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

НОВИНИ, ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *