Незалежна громадсько-політична газета

«Крутий» благодійник за вчительські гроші?

скринька1Вчителів НВК №1 м.Каменя-Каширського зобов’язують здавати по 10 гривень військовим на бронежилети. Про це повідомив у мережі Фейсбук депутат Камінь-Каширської районної ради (фракція ВО “Свобода”) вчитель цього навчального закладу Богдан Козік.

«Нещодавно дізнався від нашого педагога-організатора, що я зобов’язаний здати 10 гривень на бронежилети. Коли запитав, для кого ці бронежилети, то мені показали «офіційний» документ — ціле розпорядження начальника Камінь-Каширського відділу освіти і науки Віктора Пася», — йдеться у повідомленні Богдана Йосиповича.

З відповідною ініціативою і проханням допомогти зібрати кошти на бронежилети, як зазначено  в розпорядженні з вихідним номером та датою,  розповідає педагог, до Камінь-Каширського відділу освіти і науки звернулась районна волонтерська організація.

«Тому вчителі нашої школи повинні зібрати ці кошти обов’язково до 1 квітня 2016 року. Ані назви цієї «районної волонтерської організації», ані назви військового підрозділу, ані конкретних прізвищ вояків в цьому розпорядженні зазначено не було. Звичайно, не в 10 гривнях справа. Але знову в мене з’явилось відчуття якогось дежавю, що нас, вчителів, продовжують вважати безмовними і безмозкими. І звітуватись не обов’язково, начальник пропіариться в місцевій газеті, мовляв, який він «крутий» благодійник за вчительські гроші», – пише у соцмережі Богдан Козік.

СИТУАЦІЇ
2 comments on “«Крутий» благодійник за вчительські гроші?
  1. Прикро, що редакція сайту видаляє коменти, які нагадують про регіональне минуле Пася. Але, як кажуть, нема на те ради… Бережіть цього “діяча” всім каміньським миром і вам воздасться…

  2. “в мене з’явилось відчуття якогось дежавю, що нас, вчителів, продовжують вважати безмовними і безмозкими. “: шановний пане як ВАс інакше можна ще назвати коли Ваший опосередкований начальник, педагог за фахом, начальник (голова) бюджетної комісії районної ради подає на голосування в районну раду Ним же сформовану документацію – це з його слів з 7.2млн. грн. аж на 72 млн. грн. і тут же прямо на сесії нуль ні чирик, безмовно та (….) продовжує кілька днів мовчати аж до приходу кореспондента. Тому шановний самі бачите хто є хто, не ображайтеся і не слід на себе брати гріхи усіх:” нас, вчителів,”. За цього пана Ви точно не відповідаєте.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *