Незалежна громадсько-політична газета

Усім — по крихті доброти

866nbdСьогодні, як і багато століть тому, для по-справжньому віруючих християн творити справи милосердя є не просто побожною настановою, а закликом до дії. Через добрі вчинки їх життя та життя тих, кому вони щиро подали руку підтримки, наповнюється радістю. А ще зроблені доброчинства – це вказівники, що допомагають богомільцям гідно йти шляхами Господніми. Дуже часто проявляють красу власних душ парафіяни православних храмів Камінь-Каширського благочиння УПЦ. Нещодавно вони спільно з іншими небайдужими жертводавцями надали фінансову допомогу двадцяти п’яти діткам непростої долі, котрі мешкають на парафіях благочиння. Багато з них – сироти, які ніколи не чули материнської колискової, татового дружнього слова, хтось має лише одного з батьків, частина – із неблагополучних родин.
Попіклувалися доброчинці й про чотирьох осиротілих нащадків Миколи Королька та Дмитра Герасимика – воїнів–героїв, які загинули на полі бою, мужньо захищаючи від російського ворога Українську державу. Також вони підтримали четверо сімей спочилих у Бозі священників. Зокрема, родину покійного настоятеля Свято-Успенського храму села Щитинь протоієрея Іоанна Свередюка, який свого часу був кліриком Камінь-Каширського благочиння.
Загалом спільними зусиллями добродійникам вдалося зібрати 73900 гривень, більше 25 тисяч від цієї суми пожертвували під час сьомого Різдвяного благодійного концерту, що відбувся у будинку культури Каменя-Каширського. Частину коштів, а саме 12900 гривень, передали в загальний фонд подібної акції, організованої нещодавно Волинською єпархією УПЦ. Решту, як запевнили журналістів у пресслужбі благочиння, розподілили між названими попередньо людьми. Передача коштів відбулася минулого четверга в нижньому приділі храму пророка Іллі міста Каменя-Каширського. Тим діткам, що з різних причин не змогли приїхати того дня до районного центру, гроші ввірено вручити настоятелям їхніх парафій.
Олександр ПРИЙМАК.

Please enter banners and links.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *