Незалежна громадсько-політична газета

Гральний бізнес ліквідувати не можна залишити!

ГРАВУ цьому заголовку відсутня кома. Час покаже, де її слід поставити: після слова “ліквідувати” чи все ж таки після “можна”.

Віднедавна постановою Кабміну азартні ігри під виглядом державних лотерей в Україні заборонено. А отже заклади з гральними автоматами більше не зможуть нелегально працювати, прикриваючись договорами передоручення на розповсюдження державних миттєвих лотерей.
20 грудня уряд доручив Нацполіції розпочати перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на предмет дотримання закону про заборону грального бізнесу. Нацполіцію було зобов’язано виконати це рішення за один день.
Відповідно так звана операція з протидії нелегальному гральному бізнесу мала місце і в райцентрі. Як розповів начальник районного відділу поліції Валентин Чих, на Камінь-Каширщині діяло два подібних заклади: один — у приміщенні колишнього магазину сільгосппродуктів поблизу ресторану “Полісся”, інший — по вулиці Шевченка поблизу магазину “Світязь”. Їх функціонування припинено. На момент візиту полісменів вивісок рекламного характеру на будівлях уже не було. Крім того, не було у згаданих приміщеннях і спеціальної техніки та потенційних любителів азартних розваг. “Відтак відкривати кримінальне провадження не було потреби”, — резюмував Валентин Іванович.
До слова, загалом у державі припинили діяльність більше п’яти тисяч гральних закладів. Проте мобільні групи поліції здійснюють постійний моніторинг і готові реагувати на спроби власників грального бізнесу поновити незаконну діяльність.
Леся Мінібаєва.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *