Незалежна громадсько-політична газета

Василь Бряник — педагог і керівник від Бога

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

«Творче натхнення – людська потреба, в якій особистість знаходить щастя. Переживаючи духовне задоволення від того, що вона творить, людина по справжньому відчуває, що вона живе».

                                                     Василь Сухомлинський.

Є така категорія людей, для яких робота і життя – одне й те ж. Від них не почуєш скарг на перенавантаження, зайнятість, втому. Вони безвідмовно беруться за будь-яку справу й роблять її не тільки натхненно, а й отримують від цього справжнє людське і творче задоволення.

Серед таких – Василь Михайлович Бряник, директор ДПТНЗ «Камінь–Каширське вище професійне училище».

Широкому загалу, педагогам району В.М.Бряник відомий як керівник, що опанував і творчо використовує у своїй повсякденній роботі новітні наукові основи управління професійно–технічним навчальним закладом. Характерним для його стилю роботи є вміння визначати конкретну мету різного рівня, прогнозувати розвиток навчального закладу, спрямувати колектив на результат.

Василь Михайлович – педагог за покликанням і одночасно керівник з глибоким сучасним мисленням, ентузіаст і лідер професійно–технічної освіти Волині. Його творчому почерку притаманні  всеперемагаючий оптимізм, високий професіоналізм, компетентність у проблемах освіти, багатий досвід роботи з кадрами, майстерність у визначенні раціональних шляхів подолання труднощів у житті закладу освіти.

Завдяки наполегливості та ініціативі Василя Михайловича у 2000 році заклад отримав новий статус – вище професійне училище. У 2010-му заклад освіти було відзначено на всеукраїнському рівні – присвоєно почесне звання «Флагман освіти України». Упродовж 2012-2019 років ДПТНЗ «Камінь–Каширське ВПУ» було 8 разів представлене на Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті», де здобуло 3 золоті, 1 срібну, 1 бронзову медалі та дипломи лауреатів І та ІІ ступенів.

Наполеглива, результативна праця Василя Бряника відзначена низкою державних нагород і звань, зокрема: Відмінник народної освіти (1980), Почесний громадянин міста Каменя–Каширського (2013), Почесна грамота МОН України (2006), Грамоти управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та цілий ряд інших Почесних грамот і Подяк від різних органів влади Волині і Камінь–Каширського району.

У житті нечасто зустрічаються люди, які своєю працею, енергією спрямовують діяльність, творчі наміри, пошук життєвого шляху інших. Таким є Василь Михайлович. Як кажуть у народі – педагог і керівник від Бога.

Він має особливий талант – талант  людяності, самобутньої індивідуальності. Природа нагородила його всім: глибоким розумом, гарною пам’яттю, логікою, витримкою і тією силою, що рухає вперед до мети, до успіху…

 

Це тепле, щире слово про нашого директора  ми підготували для публікації у цьому випуску газети з нагоди ювілею, який він мав відзначити 1 січня. Але, на жаль, сталося так, що воно сьогодні обрамлене скорботою і смутком.

… Василь Михайлович Бряник трагічно загинув 24 грудня 2019 року.

 

Колектив ДПТНЗ

“Камінь-Каширське ВПУ”.

 

Please enter banners and links.

Слово про колегу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *