Незалежна громадсько-політична газета

Як пристосуватися до життя в районному центрі після багатомільйонного міста?

unnamed (6)Своїм досвідом ділиться уродженець Харкова Роман Клімов.

У рубриці «Стиль життя» журналісти районного видання продовжують розповідати про цікавих та унікальних особистостей, які живуть серед нас, які є активними, захоплено працюють та творять власну історію у нашому місті.
Поняття стиль життя кожен сприймає по-своєму. До прикладу, це можуть бути люди, котрі пропагують хороші звички, мають високий статус в суспільстві чи певні особисті досягнення. Для інших це може бути улюблена робота, що займає чи не увесь час в житті. Саме уподобана справа допомогла закріпитися в умовах периферії Роману Клімову, що переїхав до Каменя-Каширського із далекого Харкова. Тут Роман працює масажистом, більше того, уже встиг завоювати прихильність місцевих жителів, як фаховий спеціаліст. Нині своїм прикладом він демонструє, що маленьке провінційне містечко це, зокрема, — нагода жити у гармонії з собою. Та тепер ідеї про можливе повернення назад до першої столиці України поки не розглядає.

— Переїзд до Каменя-Каширського свого часу був для мене справжнім викликом, — згадує мій співрозмовник. — Я народився у Харкові, проживав там донедавна, однак за сімейними обставинами довелося з родиною переїхати сюди — на малу батьківщину своєї дружини. До стилю життя в районному центрі звикати доводилось нелегко. Передусім, тут бракує інфраструктурних об’єктів розважального спрямування: торгових центрів, дитячих майданчиків та багато іншого. Цього катастрофічно не вистачає і створює неабиякий дискомфорт, думаю, для усіх мешканців райцентру. Це було справжнім випробуванням для мене з початку мого прибуття на Полісся. Звісно, слід зауважити, що тут є чимало й позитивних моментів. До прикладу, аби дістатися до роботи чи дитячого садка ми долаємо зовсім короткі відстані, порівняно з великим містом. По-своєму вабить природа, — розмірковує чоловік.— Зараз у мене є достатньо часу для того, щоб присвятити себе улюбленій справі та хоч очистити думки, перемикнутися на позитивний лад, сидячи на свіжому повітрі, просто дивитися у небо.
— Романе Олександровичу, наскільки швидко вдалося облаштувати робочий кабінет та привабити клієнтів? Адже про ваші професійні здібності тут не знав жоден. Тим часом, як показує практика, у вас чимала клієнтська база. Скажіть, чи маєте відповідну медичну освіту та де здобували спеціальність?
— Про користь та оздоровчі властивості масажу чув кожен із нас, позаяк саме масаж є чи не найефективнішим способом зміцнення здоров’я та профілактикою багатьох захворювань. Той, хто хоч раз у житті проходив курс масажу, точно пам’ятає те незрівнянне полегшення у власному тілі. Поряд з цим, довірити себе професіоналу у цій справі є надважливим, адже, потрапивши до невмілого масажиста, можна витратити гроші на вітер, більше того, завдати невиправної шкоди для власного організму. Розтягнення м’язів, біль та купа синців — це ще не увесь перелік негативних моментів, які може створити для вас недолугий майстер. Натомість відчути якісний лікувальний ефект можна у практикуючого масажиста з досвідом роботи. Я маю медичну освіту та спеціалізований диплом. Так, упродовж 13-ти років вдосконалюю свої вміння. Відтак переконаний, що лікувальний масаж має робити кваліфікований медик.
— А з якими проблемами найчастіше до Вас звертаються Камінь-Каширці?
— Чи не усі мають певні проблеми зі спинами. Остеохондрози, які, до слова, виникають уже в підлітків, надто поширене явище. Окрім того, оніміння кінцівок, защемлення сідального нерва. Водночас найзатребуванішою процедурою є масаж для корекції фігури.
— Без перебільшення скажу, що люди, котрі користувалися моїми послугами та їм сподобався результат, у підсумку переказують своїм друзям чи близьким, і ті своєю чергою також звертаються саме до мене.
— Чи практикуєте у своїй роботі авторські методики?
— Масаж багатогранний, від реабілітації до релаксу. Проте основна його мета – зняти біль, втому, напругу м’язів. Підтягнути та поліпшити тургор шкіри, — деталізує Роман Олександрович. — Своє ремесло я люблю, тому прагну вирізнятися з-поміж інших стилем роботи. А для цього маю власні напрацювання у сфері лікувального масажу та розробляю нові методики щодо корекції фігури. Володію, крім того, чи не усіма найпопулярнішими техніками масажу.
— Варто зазначити, що позитивний ефект будь-якого з видів масажу стає помітним лише після проходження повного курсу. Відтак розраховувати на чудесне зцілення уже через 2-3 процедури не варто.
— Романе, що зазвичай радите своїм пацієнтам, аби вберегти їх здоров’я?
— Насамперед раджу усім займатися спортом, більше рухатись та робити масаж, навіть для задоволення та загального зміцнення організму. Наше життя набуває сенсу, разом з тим стає унікальним, продуктивним і досконалим за умови, якщо ми цього прагнемо. А головне, щоб стиль життя кожного жодним чином не зашкодив здоров’ю та оточуючим.
Спілкувалася Леся Мінібаєва.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *