Незалежна громадсько-політична газета

Єдина надія на Бога і милосердних людей

Пономаренко ссс
Ще донедавна сім’я 49-річної Ольги Пономаренко із Нуйно, як і сотні інших сільських родин, раділа життю, втішалася дітьми, плекала надії на майбутнє. Ніхто і підозри не мав, що в одну мить все повернеться навпаки. Біда прийшла зненацька: в Ольги Іванівни діагностували внутрішньопротокову карциному молочної залози — злоякісна пухлина встигла поставити життя на межу невідворотнього.
На початку цього року жінці зробили операцію — видалили грудь. З того часу вона практично не полишає лікарню.У даний час проходить лікування у Київському міському клінічному онкологічному центрі. Окрім інших процедур вона через кожні три тижні приймає препарат, одноразова доза якого вартує 44 тисячі гривень. Таких ін’єкцій їй здійснено уже десять. Родина Ольги Пономаренко продала в господарстві практично все, аби мати гроші на лікування найріднішої людини. Далі торгувати уже нічим. І заощаджень сім’я не припасла, бо що ж могли відкласти на “чорний день” чоловік з дружиною, працюючи у сільській школі двірниками. А курс лікування триватиме щонайменше ще до кінця року. Рідні Ольги Іванівни в розпачі: за що лікувати — грошей більше немає. Доля змушує просити допомоги у небайдужих милосердних людей.
Допомогу фізичних і юридичних осіб просять переказувати на картковий рахунок №UA163033980000026205000120420 (отримувач Цьомах Марія Андріївна, ін.код 1498020001 — мама Ольги Пономаренко) у Камінь-Каширському ТВБВ №10002/036 філії – Волинське обласне управління АТ “Ощадбанк”, МФО 303398.
Допоможімо разом врятувати життя людини.

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *