Незалежна громадсько-політична газета

Велосипедом — з Каменя до Парижа

67108145_2486483311408480_7021785342957060096_nУ таку незвичайну поїздку вирушив наш земляк Богдан Ліпич (на фото) із села Черче. На своїй сторінці у мережі «Фейсбук» він написав: «Нарешті! 11 липня 2019 рік. Я вирушив у велоподорож Європою. Моя мета – проїхати більше 2 тисяч кілометрів за маршрутом Волинь-Варшава-Берлін-Амстердам-Брюссель-Париж». Богдан активно веде подорожній блог, в якому ділиться враженнями від доріг, живописних пейзажів та нових зустрічей, дає практичні поради та оприлюднює фото, відео.

маршрут подорожі

Із опублікованого можна зрозуміти, що подорож припадає Богданові до смаку. Він завзято фотографує усе цікаве і не приховує емоцій: від побаченого захоплює дух. В середньому Богдан долає 100 кілометрів протягом дня, з урахуванням труднощів та незапланованих затримок («подій, що від мене не залежали»). Він запевняє, що почувається добре, однак для відновлення сил необхідні перерви.
Богдан насолоджується не лише романтикою подорожі, але й можливістю побути наодинці із природою та власними думками. Звичайно, ризиків є багато, проте він переконує, що один великий плюс переважає все. За кордоном юнак відчув переваги європейського рівня життя, а особливо доріг, і пише, що його «покатеньки переростають в насолоду». Місцеві цікавляться екіпіруванням мандрівника, допомагають слушними порадами – черченський пілігрим активно знаходить нових друзів.
Загалом, поїздка надзвичайно насичена. Хлопець зізнається, що навіть не встигає все зафіксувати, настільки багатим є його шлях. Це й добре, адже мандрівки і створені для того, аби дарувати безліч нових емоцій та пригод. А поки що у Богдана свій ритм: «Веду блог із запізненням. Спершу втрапляю в халепу, потім розрулюю її, переосмислюю і нарешті описую. Надіюся, що скоро мої тексти наздоженуть реальний час. Приводів, щоб продовжити блог, стільки, що я і не встигаю їх записувати».
Наразі наш сміливець у Польщі. Уже подолав шляхи Люблінського воєводства. «Смакує» красою витончених міст і сіл, недоторканою фауною і широкополими фруктовими полями. Несподівано вирішив змінити маршрут: оминув Варшаву, натомість проїхав через село Стжалкі у Мазовецькому воєводстві. Попереду у нього – сотні кілометрів незабутніх вражень. Тож побажаємо мандрівникові легкого шляху і яскравого відпочинку. Натомість редакція газети «Полісся» чекає на повернення Богдана додому, аби з перших вуст почути про найцікавіше і поділитися цим з нашими читачами.
Іванна ШЕМЕТЮК.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *