Незалежна громадсько-політична газета

На тобі, Боже, що мені негоже

IMG_9228Жителі міста Каменя-Каширського Василь та Любов Омелянчуки упродовж дев’яти років шукають правди у кабінетах місцевої чиновницької еліти. Земельна ділянка масиву Зимник, що дісталася інваліду війни в Афганістані, непридатна для зведення будинку, переконує їі власник. Цього разу подружжя звернулося по допомогу до першого заступника голови обласної ради Олександра Пирожика. 4-го червня посадовець у місті проводив прийом громадян.

За словами Василя Омелянчука, на території, де б мали бути сільськогосподарські споруди, наскрізно проходить силова лінія електропередач. У Камінь-Каширській філії ПрАТ “Волиньобленерго” ліквідувати проблему Омелянчуків пообіцяли ще у 2015-му році. А саме – способом заміни проводів з перенесенням опори. Своєю чергою, це начебто дозволило мінімізувати відстань від крайнього проводу до будівель та споруд обійстя. Проте, коли ж саме замінять, не запевнили, аргументуючи відсутністю коштів на проведення подібних робіт. Хоч процедура вирішення проблеми, на думку власника, не варта виїденого яйця, однак віз і нині там. Відтоді подружжя отриимує одні лише відписки із зазначеного відомства. Ділянка по вулиці Романа Мстиславовича, розповідає її господар, мала багато недоліків. Щоб хоч трохи вирівняти площу, господарі завезли туди понад вісімдесят машин піску, там працювала спецтехніка. Омелянчуки бідкаються, що, наче в прірву, кинули у горе-ділянку близько ста тисяч гривень.
Тим часом, аби хоч якось вдовольнити потребу згаданого подружжя, міська рада виділяє їм іншу земельну ділянку на ім’я дружини Любові Омелянчук. Усе, здавалося б, нічого. Однак, як з’ясували її власники, поблизу нової землі буде встановлено трансформатор струму, від якого також вестимуть силову лінію прямісінько через їх город. Пані Любов розповідає, що просили у міського голови Василя Бондаря, аби замість двох невдалих виділив одну придатну для будівництва ділянку, однак питання не зрушилось з місця й досі. Відтак Омелянчуки продовжують боротися з так би мовити невдалими замельними рішеннями міської влади, заручниками яких стали мимоволі. Аби помножити проблему на нуль, подружжя має намір звернутися до президента.
Леся МІНІБАЄВА.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *