Незалежна громадсько-політична газета

На виборах у Гуто-Боровенській ОТГ лідирує “Солідарність”

rrrЗавершилися вибори в першу та поки єдину в районі Гуто-Боровенську об’єднану територіальну громаду. На час виходу номера до друку Центральна виборча комісія ще не оприлюднила офіційних результатів народного волевиявлення. Однак нам стали відомі деякі подробиці.

Отож, серед новообраних депутатів лідирують представники провладного Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, здобувши 18 мандатів. Вони ж також закріпили за собою посаду голови новоствореної ОТГ. 61% населення громади висловили підтримку представнику даної політсили, багаторічному керманичу Боровненської сільської ради Михайлу Оліферчуку. Хоча на вибори він ішов як самовисуванець. Михайло Іванович зумів обійти одразу трьох сильних конкурентів: самовисуванця Олександра Балика, кандидата від Аграрної партії України Сергія Вовка і “укропівця” Віктора Пилипчука.
Окрім того депутатами стали двоє представників Блоку Юлії Тимошенко і стільки ж від “Українського об’єднання патріотів – УКРОП”. Результат останніх доволі неочікуваний, адже “УКРОП” йшов на вибори міцною командою, виставивши на депутатів об’єднаної громади 22 кандидати. Загалом явка виборців у Гуто-Боровенській ОТГ склала більше 74%.
Нагадаємо, що для участі у перших виборах до Гуто-Боровенської сільської ОТГ виборча комісія зареєструвала 112 кандидатів від партій “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”, Аграрна партія України, ВО “Батьківщина”, “Народний фронт”, БПП “Солідарність”, “Громадянська позиція”, Радикальна партія Олега Ляшка, “Об’єднання “Самопоміч” та шляхом самовисування.
Олександр ПРИЙМАК.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *