Незалежна громадсько-політична газета

Нагородили краян, які люблять, пропагують і розвивають масовий спорт

48923741_1732068590230423_3435853152513949696_nНародна мудрість каже: “У здоровому тілі – здоровий дух!” Ось чому так важливо займатися спортом, або хоча б фізкультурою. Саме вони є простим і дієвим способом, який допомагає покращити самопочуття, відновити втрачені сили після напруженого робочого дня, тримати тіло в тонусі. Нині все більше людей розуміють дану істину та ведуть активний спосіб життя, а також закликають до цього знайомих, друзів, колег, жителів рідного міста чи села. Немало таких активістів і на теренах району.

 

Минулого тижня кількох найактивніших “живчиків” Камінь-Каширщини, які повсякчас приділяють увагу фізичній культурі та спорту і несуть їх у маси, відзначили почесними грамотами Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Зокрема, за підсумками обласного огляду-конкурсу “Рух заради здоров’я” на краще проведення ранкової гімнастики серед дошкільних навчальних закладів та гімнастики до занять у загальноосвітніх навчальних закладах області з нагоди Всесвітнього дня здоров’я нагороду отримав колектив Грудківського ДНЗ “Сонечко”.

Також за результатами Всеукраїнського місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”, який передбачав облаштування спортивних майданчиків за місцем проживання та відпочинку, перше місце здобув Камінь-Каширський район. З рук організаторів святкового заходу нагороди отримали керівник Камінь-Каширського МЦЗН “Спорт для всіх” Сергій Панасюк, директор Грудківського дошкільного закладу Тетяна Сацик, а також Сергій Дмитрук, який був відзначений Почесною грамотою Волинського ОЦЗН “Спорт для всіх” за підтримку спортивного руху в районі.

Олександр ПРИЙМАК.

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *