Незалежна громадсько-політична газета

Нова перемога Олександра Романюка

с

Минулих вихідних удруге поспіль на базі Ковельської загальноосвітньої школи №7 відбулися змагання з гри боча. Відгукнулися на подібну ініціативу десятки найсильніших духом людей Волині. Саме так – найсильніших, бо, незважаючи на біду, котра спіткала кожного з них, неможливість повноцінно рухатися, ці прекрасні дівчата, юнаки, чоловіки і жінки залишаються великими життєлюбами, не втрачають оптимізму, віри в краще, світле майбутнє. Чого нині повсякчас бракує нам, фізично здоровим людям.

Cеред тих, хто приїхав того дня до Ковеля, був і Олександр Романюк із села Сошичне (на фото). Ми вже розповідали про захоплення хлопця боче, а також перші його успіхи в даному спорті. Нині Сашку знову вдалося здобути призове, третє місце, з чим щиро вітаємо нашого краянини та бажаємо досягти ще більших перемог.

З молитвою на устах, під підбадьорливі оплески, вигуки вболівальників, рідних учасники заходу показали, що здатні впоратися навіть з найскладнішими завданнями. Вони вміло кидали кольорові м’ячі та перемагали. Хоча перш за все прагнули не здобути нагороди, а просто випробувати власні сили та гарно провести час у колі однодумців. Останнє — дуже важливе для них.

Також користь подібних змагань — в можливості допомогти кожному учаснику адаптуватися до вроджених чи набутих вад, сприяти розвитку у них рухової активності, а ще розрадити від сумних думок і запалити в душі іскру надії, бажання боротися далі за краще життя.

Олександр ПРИЙМАК.

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *