Незалежна громадсько-політична газета

Кожен другий уклав декларацію з лікарем первинної ланки

n_405_71109480А ви це вже зробили?

На початок жовтня майже 33 тисячі жителів району обрали свого лікаря і засвідчили підписанням декларації свій намір отримувати в нього медичні послуги.

На Камінь-Каширщині триває кампанія підписання жителями району декларацій із лікарями первинної ланки. Так, первинну медичну допомогу мешканцям міста і сіл надає комунальне некомерційне підприємство «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» Камінь-Каширської районної ради, до складу якого входять 9 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 47 фельдшерсько-акушерських пунктів.

За інформацією заступника головного лікаря зазначеної медичної установи Василя Каширця, станом на 4 жовтня 32 тис. 908 краян, що становить 51,2 % від загальної кількості населення, уклали декларації з сімейними лікарями. Рекомендовану кількість декларацій для сімейних лікарів (1800), педіатрів (900), терапевтів (2000) вже підписали 7 сімейних лікарів: О.В.Ліпич, І.В.Оніщук, А.В.Шваюк, О.В.Кухтей, М.І.Шумик, І.І.Коширець, О.В.Токарчук.
— Якщо ж договір із сімейним лікарем не укладений, то тариф державного фінансування таких громадян складатиме лише 240 грн., – зазначив Василь Васильович. – За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» всі лікарі забезпечені комп’ютерним обладнанням для ведення медичної інформаційної системи та заповнення декларацій. Проблемним залишається питання забезпечення швидкісним Інтернетом Великообзирської, Карасинської, Черченської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, — наголосив Василь Каширець.
Петро ПОЛІСЬКИЙ.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *