Незалежна громадсько-політична газета

Гурт — велика сила

сЗавдяки активності батьків у мікрорайоні Поричани збудували дитячий майданчик.

Зокрема, міська рада на нього виділила майже 50 тисяч гривень.

Ціле літо діти житлового масиву в урочищі Поричани весело та активно проводили своє дозвілля на новому спортмайданчику. Потреба у ньому виникла уже кілька років тому, як тільки молоді сім’ї заселилися у свої будинки. Благо, що міська рада передбачила його розміщення заздалегідь та зарезервувала для цього земельну ділянку.

Тому, коли у міському бюджеті були віднайдені кошти, дитячий майданчик обладнали.

— З міського бюджету виділили 48 тисяч гривень на придбання гойдалок, пісочниць, дитячої гірки, турніків, лавочок. Ми з розумінням поставилися до прохання батьків, облаштувати дітям місце для дозвілля. Тож тепер і нам приємно дивитися, як тут відпочиває малеча, — розповідає міський голова Василь Бондар.

А приїжджають сюди діти навіть з інших мікрорайонів.

Батьки задоволені, що дітворі є де розважитися, і не жалкують свого часу та зусиль, які витратили на облаштування майданчика. Зауважимо, що батьківська громадськість також долучилася до справи фінансово — склавшись по 500 гривень, батькам вдалося зібрати 25 тисяч. До речі, саме на таку активність батьків відгукнувся і благодійний фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” та закупив додатково карусельки й гойдалки.

— Ми дякуємо усім, хто допоміг в облаштуванні цього дитячого майданчика, — каже Олександр Гальом від імені всіх батьків мікрорайону.

Він впевнений, що ось так спільно мешканцям Поричан вдасться вирішити і ще одну проблему масиву – дороги.

Зрештою, саме завдяки такій активності та небайдужості громадян робляться добрі корисні справи.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

сс

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *