Незалежна громадсько-політична газета

Добросусідство по-поліськи – це коли я тобі, а ти мені!

 с1.jpg..Сьогодні мешканці багатьох українських міст і сіл, особливо глибинки, поступово починають розуміти, що краще мати близького сусіда, ніж далекого брата. Бо ні столичні керманичі, ні іноземні “доброзичливці” та їх фінансові подачки не здатні зробити наше життя щасливішим, комфортнішим, заможнішим, поки за справу не візьмемося ми самі.

Взяти хоча б сусідню Любешівщину. Стараннями місцевих активістів про цю оазу незайманої, дикої природи на Волині відтепер знатимуть не лише на теренах області, а й по всій Україні. Нещодавно власними руками вони оновили в’їзний знак біля села Седлище, який розмежовує Камінь-Каширський та Любешівський райони. Тож віднині кожний мандрівник, який завітає сюди, дивлячись на таку своєрідну візитівку, зможе наперед оцінити принади розкішного лісового краю.

Як зазначає на своїй сторінці в Facebook учасниця акції Олена Артишук, “ні сорокаградусна червнева спека, ні комарі не зупинили творчих людей на шляху до прекрасного”.

До слова, камінь–каширці кількома роками раніше теж відзначилися подібним чином. Напередодні 24-ої річниці Незалежності України активні громадяни прикрасили патріотичними кольорами в’їзний знак на межі Камінь-Каширського та Ратнівського районів (за селом Видричі). Також вони облагородили та обгородили парканом територію довкола, влаштували клумбу, виклали бруківку.

Олександр ПРИЙМАК.

 

 

 

 

с2

 

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *