Незалежна громадсько-політична газета

Піднімає більше, ніж сама важить

сСофія Козак стала бронзовим призером чемпіонату України з важкої атлетики.

Не перестаєш дивуватися, наскільки камінь-каширська земля багата на спортивні таланти. Взяти хоча б ім’я прославленого не лише в Україні,  а й у світі нашого земляка Івана Банзерука, котрий раз за разом підкорює знані легкоатлетичні турніри, залишаючи з “носом” напрочуд іменитих суперників. Свої, поки ще маленькі, але впевненні кроки до слави робить і ще одна спортсменка — Софія Козак із села Видерта (на фото).

 

Хай вас не вводить в оману її тендітна статура та юний вік. Ця дівчинка – важкоатлетка і знає, як підкорювати метал. Допомагає Софії опановувати таке “міцне” хобі тренер Валентин Андрусь, сам у минулому професійний спортсмен, майстер спорту України. Під його керівництвом школярка вже встигла випробувати сили у багатьох важкоатлетичних змаганнях, де здобула цінні нагороди, медалі… і що найприємніше – чемпіонське звання.

Доволі успішною для Софії стала участь у чемпіонаті, котрий нещодавно проходив у місті Славутич Київської області.

У ваговій категорії 44 кілограми, за результатами виконання двох дисциплін поштовху та ривка, вона виборола “бронзу”. Загалом спортсменці підкорилася вага у 68 (!) кілограмів.

Олександр ПРИЙМАК.

 

Please enter banners and links.

Спорт
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *