Незалежна громадсько-політична газета

Тарас Гапонюк отримав довічну президентську стипендію

Нині про уродженця села Добре Тараса Гапонюка знає чи не кожен волинський боєць, якому довелось обороняти східні рубежі нашої держави від російсько–терористичних загарбників.

0-02-04-dc478a9381e781b2398b041d4fcae01f28853060f118fdb15768df96a5d55fd7_full

З початком воєнних дій цей відважний та професійний лікар–хірург, що ось уже понад десятиріччя працює в обласній клінічній лікарні, вирушив у зону АТО. Під постійними обстрілами “градів”, танків, іншої важкої техніки противника він самовіддано рятував життя пораненим солдатам, терпів разом із ними незгоди та випробування. Не полишав, коли затиснуті з усіх сторін, ті тримали оборону в Мар’їнці, Іловайську, раз-за-разом відбиваючи все нові й нові ворожі набіги; тоді, як полишені командуванням, виходили з смертоносного кільця.
Саме під час виходу з оточення і сам був поранений (зазнав контузії) і потрапив у полон. Лише Богу відомо, яка тривога панувала у душі лікаря в цей час, що відчували рідні, котрі постійно молилися і чекали його повернення. На щастя, у вересні 2014 року завдяки зусиллям міжнародного Червоного Хреста Тараса змогли вирвати з полону живим. Опісля лікування в Луцькому військовому госпіталі він став у стрій та сьогодні знову рятує життя людей, але вже на мирній землі.
Напередодні новорічних свят подвиг лікаря-героя відзначив своєю нагородою Президент України Петро Порошенко. Зокрема, відтепер волинський хірург отримуватиме довічну державну стипендію. Вітаємо нашого земляка з цією заслуженою нагородою!!!

Олександр ПРИЙМАК.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *