Незалежна громадсько-політична газета

Камінь-Каширські авіамоделісти – призери обласних змагань

2_img_20170525_1609595927fffbc13bbУже традиційно щороку наприкінці травня Ковель перетворюється на справжню Мекку для авіамоделістів. Протягом двох днів любителі повітроплавання зі всієї Волині демонструють тут свої конструкторські таланти, а також вміння кермувати власноруч збудованими літальними апаратами. Не став винятком і цей рік.

24–25 травня небо над містом знову нагадувало таку собі природну арену, де його жителі змогли на власні очі поспостерігати за просто неймовірним видовищем, що подарували їм більше півсотні учасників – вихованців шкіл і гуртків юних техніків краю, які зібралися у Ковелі, аби взяти участь в обласних змагання школярів з авіамодельного спорту. Загалом 10 команд, до котрих увійшли як представники спеціалізованих навчальних закладів, так і звичайні ентузіасти. Звісно, не могли оминути увагою даний захід і юні “підкорювачі небес” із Камінь-Каширського району. Одразу три тутешні команди виборювали звання кращих у кількох класах моделей – від метальних планерів, які запускають з рук, до моторизованих радіокерованих літаків та точних моделей-копій, що за своєю маневреністю часом не поступаються справжнім “великим” братам. А допомагали їм у цьому досвідчені та щиро закохані у свою справу вчителі Сергій Калюх і Валентин Остапук.
У підсумку наші спортсмени показали надзвичайно гарні результати, посівши три призові сходинки. Так, на другому місці розмістилася команда районної станції юних техніків (керівник Сергій Калюх), треті – авіамоделісти із НВК № 2 (керівник Валентин Остапук), бронза у команди загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Підцир’я (керівник Сергій Калюх). А ось переможцями в загальнокомандному заліку стали господарі змагань – вихованці ковельської міської станції юних техніків.
Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *