Незалежна громадсько-політична газета

Голуб несе на крилах вістку миру

Днями на Камінь-Каширщину прилетів незвичайний птах аж із Польщі

 

Голубів вважають вісниками гарних новин. Колись з їхньою допомогою передавали листи із важливими повідомленнями, найчастіше про перемоги у битвах. Нині подібним чином майже ніхто не листується, а голуб-вісник – це більше опоетизований символ. Хоча, якщо вам раптом десь пощастить зустріти одомашненого представника цього виду птахів, то, ймовірно, якусь звістку ви все ж отримаєте. А хорошу чи ні – вирішите самі. Одного такого “листоношу” днями прихистила у себе камінь-каширська родина Каденчуків.

Без имени-3IMG-73f29633ff16c676858f97d66342029b-VВиявили вони пернатого в селі Клітицьк, точніше, впевнені краяни, той сам вирішив стати їхнім гостем. Почуває себе птах у Каденчуків добре. Як розповідає голова сім’ї Ігор, птах любить час від часу залітати до будинку. Тримається обійстя, відлітає недалеко та незабаром знову повертається назад. За всіма ознаками голуб – домашній, або раніше часто контактував з людьми, бо не боязкий, відгукується на поклик, їсть харчі – зерно, крупи, які йому пропонують, на лапках має спеціальні кільця з написами та номерами, котрі залишають, переважно, власники для позначення чий він і звідкіля прибув.

Без имени-2

Вивчення міток дозволило з’ясувати, що птах здолав неблизький шлях, прилетів до України аж із Польщі. Куди, найпевніше, згодом повернеться. Адже, зазвичай, відпочивши, подібні голуби покидають тимчасовий прихисток і вирушають у зворотну мандрівку до рідного “гнізда”. Хочеться вірити, що приліт цього голуба в Україну знаменує собою хорошу новину: на своїх крилах він приніс щасливу вістку про нашу перемогу у війні і довгожданий мир. Дай, Боже!

Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *