Незалежна громадсько-політична газета

Прийдіть і проголосуйте за свою Українську Церкву!

У неділю, 8 травня, об 11 годині на території Різдво-Богородичного храму міста Каменя-Каширського відбудуться збори віруючих громади, де буде розглянуто питання про її вихід з московського патріархату та приєднання до Православної Церкви України

храм.Російська православна церква ніколи не була окремою від держави, завжди становлячи з нею єдність. Нічого не змінилося і тепер, попри те, що на загал декларується зовсім інше. У сучасній росії світська та церковна влада далі пліч-о-пліч працюють за спільним сценарієм, вживають однакові формулювання, разом керують умами людей. Благословивши загарбницьку війну своєї країни проти України, московський патріарх кирил тільки підтвердив давно відому істину.
Тому мене абсолютно не дивує те, що ієрархи РПЦ підтримали й не засудили цей кривавий злочин, не просять зупинити терор і вбивства людей, навпаки освячують їх. Вони пішли цілком прогнозованим для них шляхом, який руйнує ті ще невеликі залишки авторитету російської церкви серед православної спільноти, зокрема, українців, для котрих кирил досі залишається не інакше, як “Його Блаженство і Святість”. На теренах України – це паства Української православної церкви – мільйони членів релігійної організації, духовний центр якої знаходиться у москві, так як УПЦ продовжує бути структурно пов’язана з московським патріархатом, а через нього з країною-агресоркою, міжнародним терористом. Невже після стількох небачених раніше звірств, які вчиняли проти українців росіяни, огидну позицію їхнього настоятеля, тисячі смертей співвітчизників, що загинули з вини адептів “руського міра”, у вірних УПЦ, звертаюся і до православних Камінь-Каширщини, не виникає бажання порвати будь-які зв’язки з ними, не хочеться вимести мітлою з власного дому ту чорноту? Кілька років тому свідома частина вас уже висловила власну позицію, обрала Україну. Сьогодні решта, думаю, що таких виявиться значно більше, може зробити правильний вибір, показати себе не манкуртами московії, а українськими патріотами. У неділю, 8 травня, шанс для того буде у віруючих Різдво-Богородичної громади УПЦ міста Каменя-Каширського. Цього дня об 11 годині на території храму розпочнуться збори, головним питанням яких стане вихід громади з московського патріархату та приєднання її до Православної Церкви України. При собі мати паспорт громадянина України. Люди добрі, не сидіть по домівках, а прийдіть і проголосуйте за нашу справжню Українську Церкву! Годі підтримувати вбивць українського народу!

До слова, після початку повномасштабної війни росії проти України вже одинадцять парафій на Волині возз’єдналися з ПЦУ й 92 – після одержання Томосу про визнання автокефалії Православної Церкви України.

Леонід ДРЕГЕЛЬ,
м. Камінь-Каширський.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *