Незалежна громадсько-політична газета

Мандат один. А кандидатів?

 Станом на ранок вчорашнього дня Центральна виборча комісія зареєструвала чотири кандидати у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23, кожен з яких сподівається здобути депутатський мандат на виборах, що відбудуться 17 липня ц.р. Ось вони.

 

 Вовк Іван Іванович

Вовк

Народився 13 серпня 1969 року в селі Боровне Камінь-Каширського району. Нині проживає в місті Камінь-Каширський. Працює директором ТОВ «Біоресурс 2015». Є  членом Аграрної партії України. У виборах вирішив брати участь шляхом самовисування.

 

 

 

Констанкевич Ірина Мирославівна

Kandydaty

Народилася 23 червня 1965 року у місті Львові. Проживає у Луцьку. Працює завідувачем кафедри української літератури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та є заступником голови правління благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Член політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП». Саме ця політсила висунула її кандидатом на вибори.

 

 

 

Веніславський Федір Володимирович

140923101136Народився 16 травня 1969 року у селищі Олика Ківерцівського району. Проживає у  Харкові. Працює доцентом кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Безпартійний. У виборах вирішив брати участь шляхом самовисування.

 

 

 

 

Пирожик Олександр Веніамінович.

ПирожокНародився 9 грудня 1970 року в селі Ягідне Турійського району. Проживає у Луцьку. Працює першим заступником голови Волинської обласної ради. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», яка й висунула його у кандидати.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *