Такі враження залишилися в учасників купання у день Богоявлення
Краяни знову пройшли шалений тест на рішучість і витривалість – на Водохреща занурились у зимові водойми.І хоч до пірнання в ополонку організм бажано готувати заздалегідь (у декого на це ідуть місяці і деколи навіть роки), проте, коли на березі водойми збираються відчайдухи, багатьом зібратися з духом, ризикнути і відважитися на такий крок стає набагато простіше. Відтак водохрещенські купання часто стають досить масовими.
Хтось зважується зануритися у крижану воду, підтримуючи здоровий спосіб життя, комусь стимулом стає віра у те, що у водохресну ніч вода очищується і здатна додати сили та здоров’я тому, хто в ній скупається, а хтось просто у такий спосіб тренує свою стресостійкість.
Для Василя Михайловича Короліка із Каменя-Каширського купання — це скоріше традиція. Із досягненням 60-ліття він уже четвертий рік на Водохреща пірнає в ополонку. Каже, що такі купання дійсно додають йому бадьорості і минають безпростудно.
Містянин Олександр Данилюк скупався з гумором, але теж не вперше: “Як пірнув у 2022 році так випірнув на майдані Незалежності у 2004 році”.
Рішуче та сміливо зайшли у крижану воду і дівчата Світлана Гембік, Людмила Тороканець і Наталія Карпук, гартуючи силу волі.
Від такого купання у всіх гарний настрій та посмішки на обличчі.
А купалися цьогоріч на Водохреща в Озюрку, в озерах Ольблє на річці Стохід у селах Рудка Червинська, Оленине, у приватних ставках у селах Раків Ліс, Піщане, Брониця… Щоправда порівняно із попередніми роками масовість водохрещенських купань значно менша.
Тетяна ПРИХОДЬКО.