Незалежна громадсько-політична газета

Мужній і самовідданий — гідний син України!

Уродженець села Грудки, активіст Революції Гідності та учасник АТО/ООС Сергій Лапійчук отримав високу державну нагороду — орден «За мужність» ІІІ ступеня.

180CBFDCEE4EB91163D7E9BC1256612D-XL__61d7ff53515cc

Почесну відзнаку, присвоєну згідно з відповідним Указом Президента України “за зміцнення обороноздатності держави, особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, зразкове виконання військового обов’язку”, вручили воїнові-патріотові у переддень Різдва Христового голова райдержадміністрації Ольга Ващук і міський голова Віктор Пась.

Народився Сергій Лапійчук 1995 року в Грудках. Після закінчення 9 класів сільської школи здобув освіту оператора комп’ютерного набору у Камінь-Каширському ВПУ. У 2013 році вступив на історичний факультет ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».
Від початку неоголошеної російсько-української війни пішов захищати Батьківщину, хоча ніколи до цього не мав справи зі зброєю. Весною 2014 року він разом з побратимом-сковородинівцем розпочав проходити вишкільну підготовку на базах «Правого сектору» в Переяславі, у «Межигір’ї» і таборі «Десна». По тому вирушив до 40-го батальйону «Кривбас», що базувався біля Старобешевого. У складі розвідки пройшов бої за Іловайськ, Старобешеве, Благодатне, Амвросіївку. Брав участь у штурмах-зачистках протягом першого року війни, а також в обороні Авдіївки, Маріуполя. З жовтня 2014-го став бійцем 37-го окремого мотопіхотного батальйону «Запоріжжя». Одночасно продовжував навчання в університеті, під час відпусток складав іспити.
З 2016 року ніс службу у лавах 131-го окремого розвідувального батальйону, демобілізувався у 2020-му.

Іванна ГАЙДУЧИК, фото Камінь-Каширської РДА.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *