Незалежна громадсько-політична газета

Є люди, а є нелюди!

Тварини беззахисні перед людською жорстокістю. Тож часто цим користуються ті, кого вони вважали своїм господарем і вірним другом. Як оця чотирилапа красуня на фото. Просидівши кілька днів самотньо у лісі між Любешовом та Любешівською Волею, де її кинув господар помирати голодною смертю, все ще не могла повірити, що стала жертвою страшного підступу. Зраджена тим, кому довіряла. 

241481853_4196104473852686_4869499866790123199_nА собаку дійсно підло лишили помирати. І щоб це гарантовано трапилося, прив’язали до дерева ланцюгом, а ще примотали скетчем. На щастя, на зморену та голодну тварину випадково натрапив у лісовому масиві любешівець Дмитро Кушнерук, автор допису, із якого світ дізнався про нелюдський вчинок. Він і врятував тварину.
Тим часом хочемо нагадати усім власникам песиків, котиків та інших домашніх улюбленців, що в Україні посилили відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Із восьмого листопада набув чинності закон № 2351, яким передбачена адміністративна й кримінальна відповідальність за вчинення дій супроти життя й здоров’я братів наших менших. Ним, серед іншого, визначено, що за знущання над тваринами та залишення їх напризволяще винній особі доведеться сплатити штраф від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3400 до 5100 грн. І хоч це невеликі суми, проте, можливо, когось вони застережуть від вчинення подібного.
Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *