Незалежна громадсько-політична газета

Удостоєний стипендії райдержадміністрації

ДеАктивне, талановите підростаюче покоління – запорука прогресу та успішного майбутнього України. Тому учнівську молодь району намагаються заохотити та мотивувати. І одним із таких способів є, звичайно, відзначення стипендіями за вагомі здобутки у навчанні.

Цьогоріч районна та міська ради уже визначили своїх стипендіатів – ними стали Марко Мотлюк, Катерина Федчик та Іван Борох.
Районна державна адміністрація також долучилася то такої практики відзначення кращих із числа інтелектуальної еліти учнівства району та призначила стипендію.
Стипендіатом райдержадміністрації став учень 11-А класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» №2 м. Каменя-Каширського Артем Дейнека. У 2019-2020 навчальному році юнак був призером 4 районних олімпіад. Він здобув абсолютну перемогу з математики, фізики, інформатики, посівши перші місця. А також показав третій результат в олімпіаді із інформаційних технологій. Перемоги на районному рівні дозволили школяреві позмагатися і на вищому – обласному рівні, де зайняв з математики – ІІ місце, а з фізики – ІІІ місце.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

 

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *