Незалежна громадсько-політична газета

У районі різко збільшилася кількість хворих на COVID-19

завантаження (15)

За минулий тиждень кількість підтверджених випадків інфікування SARS-CoV-2 зросла більше ніж на два десятки. Більше 20 хворих на коронавірус додалося лише за попередні дві доби. На превеликий жаль, два випадки хвороби протягом останнього тижня завершилися летально.

— У жителів Черче та Підбороччя, які померли, раніше був виявлений коронавірус і вони знаходилися у медзакладах, визначених для лікування COVID-19. Це були люди старшого віку із супутніми захворюваннями, — зазначає головний лікар Камінь-Каширського ЦПМСД Ігор Соловей.
За його словами, кількість хворих на коронавірус у районі може зростати, адже аналізи осіб із виявленими симптомами та із числа контактних продовжують відправляти на лабораторні дослідження.
— Зазвичай результати стають відомі протягом десяти днів. Увесь цей час особи повинні перебувати на самоізоляції. Втім не виключено, що саме порушення умов самоізоляції, а також правил карантину стають причиною поширення хвороби на Камінь-Каширщині, — каже медик.
Відтак коронавірус зафіксували вже у 16 населених пунктах району. За даними Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України», від початку епідеміологічного спостереження загалом лабораторно підтверджено наявність COVID-19 у 55 людей. З них троє осіб померли. Одужало лише 12 жителів Камінь-Каширщини. Таким чином у місті Камінь-Каширський виявлено 20 випадків захворювання на коронавірус, у селах: Піщане — 3 випадки, Бузаки — 3, Сошичне — 1, Видерта — 1, Радошинка — 2, Хотешів — 1, Підбороччя — 6, Черче — 4, Підцир’я — 2, Воєгоща — 1, Гута-Боровенська — 3, Грудки — 3, Раків Ліс — 2, Осівці — 1, Ворокомле — 1. Зауважимо, що серед загальної кількості інфікованих SARS-CoV-2 у районі є 13 медичних працівників.
Тим часом у сусідніх Любешівському та Ратнівському районах виявили відповідно 8 та 13 випадків коронавірусної хвороби. У Маневицькому районі — 50 випадків (2 летальних). У Ковельському – 21 випадок (1 летальний), але у самому місті Ковель аж 199, в тому числі 6 летальних. Загалом в області станом на ранок 10 червня в області зареєстрували 1214 випадків COVID-19. 37 людей померли.
В Україні кількість хворих на коронавірус становить більше 28 тисяч. Для прикладу, у Чехії – менше 10 тисяч, у Польщі – майже 28 тисяч, у Білорусі – більше 50 тисяч, у Німеччині – 187 тисяч, у Росії – 494 тисячі, у США – 2 мільйони. У той же час у Китаї – 83 тисячі, в Італії – 236 тисяч.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *