Незалежна громадсько-політична газета

Преференції для краян

MAX_2649-1096x493

У Камені-Каширському планують створити Центр надання адміністративних послуг за підтримки програми «U-Lead з Європою». ЦНАП облаштовуватимуть у приміщенні колишнього готелю “Турія”.

Згадана новація дасть можливість суттєво полегшити отримання певних послуг громадянами, запевняють експерти. Завдяки центру краяни не контактуватимуть з чиновниками, відтак, це унеможливить корупційний ризик. Більше того, належне матеріально-технічне забезпечення осередку, обіцяють посадовці, забезпечить гідні умови праці спеціалістів та комфорт громадян.
За словами координаторів програми, модернізований ЦНАП включатиме в себе комфортну зону обслуговування відвідувачів, дитячий куточок, санітарну кімнату, громадську приймальню, архів, конференц-залу для проведення внутрішніх навчань персоналу. Окрім того, у ході роботи важливо розглянути можливість функціонування системи електронної черги та оплати послуг через банківський термінал.
На етапі становлення структура діятиме, як два в одному. А саме — ЦНАП міської ради та районної адміністрації в одному приміщенні.
Минулого тижня у Камені-Каширському працювали уповноважені спеціалісти європейської програми, які детально оцінювали реальні потреби та визначали заходи щодо створення центру. Обговорили і питання співфінансування місцевими радами.
Відповідно до вимог, які ставить «U-Lead з Європою», ремонт приміщення повинні завершити до травня наступного року, а вже тоді розпочнуть організовувати роботу ЦНАПу. Наразі відомо, що реконструкція колишнього готелю “Турія” (1-ий поверх) проводитиметься за кошти міської ради та районної, а от встановлення та закупівля меблів, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення — затратна стаття Євросоюзу. За словами заступника міського голови Миколи Шворака, ще не відомо у скільки обійдеться проведення ремонту у визначеному приміщенні.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *