Незалежна громадсько-політична газета

Романтики хочеться навіть тоді, коли ти вже давно на пенсії!

Без и..

Оригінальний дарунок до Дня святого Валентина зробив батькам своєї дружини, пенсіонерам Петру та Велентині Солов’ям із села Підцир’я, уродженець Раків Лісу Віталій Карпік, організувавши для них турне в Італію. Таким чином він порадував у День святого Валентина й ще свою другу половинку, яка зможе провести цей романтичний день ще й із мамою і батьком. Адже мешкає і працює подружжя Карпіків вже багато літ далеко від Батьківщини — в італійському Мілані, а тому бачитись з ріднею їм випадає можливість не так і часто.

1

— Багато одружених чоловіків з Каменя-Каширського, з ким мені особисто довелося говорити, — розповідає Віталій Карпік, — чомусь зневажливо та іноді з чорним гумором відгукуються про своїх тещ. А ось я про свою другу маму можу сказати лише хороше. Вона добра жінка, справжня господиня. Спільну мову, розуміння ми завжди знаходимо і з моїм тестем Петром Степановичем Солов’єм. Це дуже веселий чоловік. Тож до дня всіх закоханих я вирішив їм зробити креативний подарунок. Організував для них турне Європою.
Поки що наш земляк не знає, яку саме розважальну програму він має намір організувати для батьків своєї дружини. Але зізнається, що вона буде обов’язково цікавою для пенсіонерів.

— Очевидно, повезу їх на морський пляж і на екскурсію у місто карнавалів — Венецію. А ще вони зможуть побачити багато цікавих пам’яток у Мілані, — ділиться мій співрозмовник.

Петро Соловей розміняв сьомий десяток, а його дружині Валентині Пилипівні цьогоріч виповнюється шістдесят сім. Обоє вже дано на заслуженому відпочинку. У Петра Степановича досить непроста доля. Народився він на приміському хуторі Дубицьк, заможних мешканців якого радянська влада виселила на початку 50-х років у далекий сибірський край. Разом із рідними було репресовано малим й Петра Солов’я.

— Тоді були такі часи, що заможних селян вважали за таких собі куркулів, — розповідає Петро Степанович. — Так класова боротьба нелюдської системи наклала свій сумний відбиток і на долю моєї родини.

Та все ж йому судилося вернутися в отчий край, на рідну Камінь-Каширщину. З своєю майбутньою дружиною він, можна сказати, познайомився на городі, коли їх обох тітка найняла допомагати копати бульбу.

Коли Петро побачив Валентину, вона одразу ж полонила його серце… У 1973-му вони зіграли гучне весілля. І ось вже сорок шість років разом. Живуть душа в душу.

За своє довге подружнє життя Солов’ї народили і виростили два сини і доньку. На запитання, на що найбільше звертали увагу при вихованні своїх дітей, Петро Степанович та Валентина Пилипівна відповідають:

— Ще змалечку вчили трудитися та бути відповідальними. У нас, крім уроків, кожен мав свій обсяг роботи. Вчили дітей дисципліни, поваги до людей.

Всі ці добрі і по-селянському мудрі сімейні традиції перенесли їхні діти і в свої сім’ї. І це, мабуть, неспроста. Адже все, що народжується від любові, не може не бути гарним. А ця родина бере свій початок із чистого джерела кохання, яке народилося у мальовничому селі Підцир’я.

Віталій Карпік зізнався, що про поїздку до Італії своїх тестя і тещі він має намір відзняти відеосюжет, який можна буде переглянути на його каналі в ютубі (YouTube). Цей відеоролик також наші читачі зможуть побачити незабаром і на сайті “Полісся” — polissia.net.

— Сьогодні я знімаю багато відео про свою діяльність, адже активно захопився ще й блогерством. Крім того через місяць-два маю намір провести конкурс серед жителів району. А його переможці у якості приза отримають безкоштовну можливість поїхати в турне Європою, — підкреслив у розмові Віталій Карпік.

Олесь Федорович.

 

52331990_2001958973443936_6243606508089638912_n

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *