Незалежна громадсько-політична газета

Фортуна усміхнулася рибалці з Каменя у Скандинавії

Без перебільшення можна сказати, що трофейного розміру окуня упіймав на зимову вудку у Данії мешканець Каменя-Каширського Ігор Босак. Він вийшов порибалити на одну із вкритих кригою водойм міста Копенгаген. Закинувши у лунку балансир (це така штучна приманка у вигляді рибки з гачками), Ігор витягнув з води окуня, який заважив рівно 1 кілограм 350 грамів (відео процесу зважування можна переглянути на сайті polissia.net).

Зазвичай стандартна вага цього виду хижих прісноводних риб становить не більше 100-300 грамів. Набагато рідше ловляться екземпляри більше кілограма. А тому їх поправу вважають рекордними.
“Коли вудилище різко в руці смикнулося, я відразу зрозумів, що риба велика. Окунь був явно налаштований на боротьбу, не хотів здаватися, і подарував мені масу незабутніх вражень,” — зізнався рибалка.
До речі, Ігоря Босака знають у місті, як затятого футболіста. Уже добрих п’ятнадцять років, а то й більше, він виступає за міську команду на різного рівня змаганнях. А риболовля — його друге улюблене хобі, яке не раз тішило вдалими результатами. Але такої ваги окуня, як зізнався він сам, йому поталанило впіймати вперше в житті.
Олесь Федорович.

Please enter banners and links.

ЦІКАВО
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *