П’ятеро жителів району пішли служити на строкову службу
Розпочався цьогорічний осінній призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України. Минулого понеділка з призовної дільниці районного військового комісаріату урочисто провели п’ятеро новобранців. Вадим Якимець з Качина, Андрій Конотопчик з Каменя-Каширського, Іван Сопронюк з Нуйна, Валерій Євчук та Максим Шапка з Видерти вирушили у навчальні центри для отримання військових спеціальностей.
Як вже повідомлялося, строковиків до регіонів, де проводиться АТО, направляти не будуть. Вони проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин.
Привітати та підтримати майбутніх воїнів прийшли комісар району майор Олександр Подолянко, військовий капелан, декан Камінь-Каширської округи Володимир Мицько, заступник голови райдержадміністрації Інна Бігун, а також батьки, рідні та друзі новобранців.
Отець Володимир наголосив, що гордий за юних краян, які йдуть служити до Збройних сил України, а також побажав їм міцного здоров’я, успіхів у службі, мирного неба і найголовніше — повернутися додому живими та змужнілими. А насамкінець батюшка подарував юнакам православні обереги — ладанки.
— Такі ладанки я вручав нашим хлопцям, коли вони йшли служити в зону антитерористичної операції. А тепер вручаю їх і вам. Нехай вони бережуть вас. А коли будете демобілізуватися, то можете передарувати ці ладанки своїм товаришам, які служитимуть вже після вас, — сказав отець Володимир.
Олесь Федорович,
фото автора.