Незалежна громадсько-політична газета

Приватбанк переїхав у нове приміщення

Єдине відділення Приватбанку, що із 1996 року діяло в Камені-Каширському на площі Культури, 1, із сьогоднішнього дня працюватиме у будівлі семиповерхівки на вулиці Коніщука, 26.

unnamed (1)Відтепер офіс банківської установи відрізняється великою, просторою операційною залою, сучасним дизайном та зручним облаштуванням, що дозволить співробітникам відділення ще більш комфортно та швидко обслуговувати клієнтів банку.
Втім деякі користувачі розгледіли певні недоліки у зміні локації банківської установи. Мовляв, коли банк працював у центральній частині міста, доступність для його відвідувачів була максимально зручною. Адже в цій зоні розташовані чи не усі адмінустанови, тож люди із сіл, які приїздили до центру громади у справах, могли заодно скористатися усіма можливими сервісами Приватбанку. Дуже не хотілося, на думку окремих жителів, змінювати сформовану роками звичку. До того ж тепер треба долати чималий шмат шляху, добираючись пішки до відділення банку. А ще краяни побоюються, що через переїзд зменшиться кількість банкоматів, котрі видають готівкові кошти.
Насправді із так званих незручностей, як переконує очільниця відділення фінансової установи Людмила Фринас, залишається лише банальна звичка людей. За рештою показників, на переконання співрозмовниці, що сприяють якісному обслуговуванню користувачів банківських послуг, релокація дасть лише плюси.
— Існує низка вимог до офісного приміщення, що диктуються санітарними та ергономічними нормами. У попередній будівлі ми не могли використати усю площу (160 кв.м.) для робочої зони. Змістити стіни для покращення доступності послуг у приміщенні комунальної власності також не мали права. Зона для очікування клієнтів, що передбачена карантинними вимогами та воєнним станом, узагалі була відсутня, тому змушували людей чекати в черзі на вулиці. Клієнтів, із числа маломобільних груп ми не могли обслуговувати належним чином, адже незручний вхід у приміщення унеможливлював роботу. Встановити додаткові банкомати чи термінали теж не мали можливості через стару електропроводку, що не витримувала навантаження. І насамкінець, удвічі більша ціна орендної плати за використання площі відділення — іще один чинник, що спонукав до переїзду. З огляду на ці моменти наше керівництво прийняло рішення змінити адресу відділення, — пояснила Людмила Фринас.
Загалом у місті діє шість банкоматів Приватбанку. Чи не в кожному магазині є встановлений термінал, у якому присутня опція зняття готівки до шести тисяч гривень. Це буде зручно, зокрема, для жителів сіл, інформують у фінустанові. Два банкомати так і залишаються діяти у попередній будівлі на площі Культури. Перевагою нового місця, крім того, є наявність паркінгу поряд із відділенням та зручна зона входу в приміщення. Вхідні двері оснащені кнопкою виклику персоналу для маломобільних осіб. Коли установа закривається на фіксований замок, людина на візку може скористатися кнопкою і їй відчинять. А ще поблизу нового відділення обіцяють облаштувати зупинку автотранспорту.

Леся МІНІБАЄВА.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *