Незалежна громадсько-політична газета

Без сміття та бур’янів

У Камінь-Каширській громаді запроваджують щорічний конкурс із благоустрою.

 unnamed

Вперше його проведуть до 825-річчя Каменя-Каширського, тобто вже тепер. Участь у ньому могтимуть взяти всі жителі громади: як і господарі приватних домоволодінь, так і мешканці багатоквартирних будинків. Адже проводитиметься конкурс у кількох номінаціях: “Кращий благоустрій багатоповерхового будинку”; “Кращий благоустрій приватної садиби в місті”; “Кращий благоустрій приватної садиби в селі”. 

Крім того позмагатися в охайності можуть і підприємства, установи та організації громади незалежно від форми власності. Положення про конкурс передбачає номінацію “Кращий благоустрій прилеглої території”.
До речі, міська рада обіцяє переможцям грошові винагороди. Тож, якщо ви не лінуєтеся дбати про привабливість фасаду будинку і двору садиби, якщо маєте оригінальні зелені насадження, квітники, утримуєте в належному стані паркан, прибираєте сміття, викошуєте бур’яни, а ще маєте договір на вивезення твердих побутових відходів, подбали про номерний знак і табличку з назвою вулиці на будинку, а також дотримуєтеся інших правил благоустрою громади, запросто можете претендувати на звання кращого.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *