Незалежна громадсько-політична газета

Міську дорогу, з якої торік зняли кошти, нарешті зробили

Минулого року під час весняно-літнього паводку вулиця Миру у Камені-Каширському повністю опинилася під водою. Нею, як іронізували місцеві жителі, зручніше було човнами плавати, аніж їздити авто. Залили цю грунтову дорогу води річки Цир, що вийшла тоді з берегів. А коли вода почала сходити, то і зруйнувала шлях. Люди спочатку самотужки намагалися ладнати його, підсипаючи будівельними відходами, але не було тому ні кінця, ні краю. Відтак вони звернулися до міської влади, аби вона не оминула увагою проблемну дорогу.

IMG-ce261d892c22dbe47508e6005c3714a8-V

                         Так було під час затоплення

bf212c10779bd3d5095a3c6dd44902e3

                 … і так стало після ремонту

У відповідь на це звернення міські депутати все ж проголосували на початку осені за виділення коштів на ремонт вулиці Миру. Однак виникли певні різнобачення щодо того, яким чином її лагодити: аби здешевити роботи, містянам пропонували позрізати на узбіччі дороги, яке є берегом річки, дерева, насаджені ними для його зміцнення, а потім за рахунок піску, вибраного з водойми внаслідок прочищання русла, мали намір підняти дамбу (цей же берег) вздовж річки. Втім чи то через розбіжності думок керівництва міської ради та містян, чи з інших причин до справи так і не приступали. У результаті 260 тисяч гривень, виділені на дорогу по вулиці Миру, депутати міської ради під кінець своєї каденції забрали і спрямували на інші цілі. Люди обурилися таким вчинком і вимагали, щоб дорогу зробили. Чекати їм цього довелося аж до наступного року. Лише цього літа шлях нарешті був відремонтований. Як розповідає міський голова Віктор Пась, за результатами тендеру вартість влаштування дорожнього покриття щебенево-піщаною сумішшю на цій вулиці була меншою, аніж передбачалося торік. Так, шлях протяжністю близько 400 метрів, а це майже 1400 метрів квадратних, обійшовся у 167,5 тисячі гривень.

Сьогодні жителі вулиці Миру вдячні за те, що про них не забули і дорогу таки привели до ладу. Бо ж, кажуть, натерпілися понад міру.
— Спочатку ми місили ногами болото, наші авто ледве долали глибокі виямки, а потім ще тривалий час змагалися із піщаними бар’єрами. Люди, ідучи з дому чи додому, справді одягали на ноги поліетиленові мішечки, щоб взуття захистити, а потім їх знімали, коли виходили на нормальну дорогу, — розповідають жителі вулиці.
Тепер дорожнє покриття на їхній вулиці порівнюють мало не з асфальтовим.
До речі, доробили у Камені-Каширському дорогу в щебені і на вулиці Тихій. Раніше на ній вже були відремонтовані дві частини, а тепер зробили решту. На облаштування 795 метрів квадратних міська рада витратила майже 100 тисяч гривень.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *