Незалежна громадсько-політична газета

Екстрим заради адреналіну

Про відчуття польоту над кілометровою прірвою розповіла “Поліссю” шанувальниця пригод Анна Мазур із Каменя-Каширського. 

Дубай

unnamed (1)unnamed (3)Перебуваючи на відпочинку в Дубай (Об’єднані Арабські Емірати), дівчина випробувала найекстремальніший у світі атракціон — зіплайн XLine Dubai Marina. Це крутий спуск по несучому тросу, що натягнутий та зафіксований між двома точками (старт і фініш) та розміщений на висоті 170 метрів (висота 43 поверху)над землею. У межах курортів Перської затоки ця розвага вважається найшивидкіснішою та найзахопливішою.
Виконуючи цей “цирковий” трюк, людина перебуває у відповідному спорядженні та закріплена ременями безпеки. Там зосереджено два канати-колії, що дає змогу для одночасного спуску двох осіб. Політ, як правило, триває декілька хвилин зі швидкістю 80 кілометрів на годину. Увесь процес супроводжує інструктор, котрий фіксує на камеру ті незабутні емоції, що їх відчуває кожен екстремал.
Неймовірний потік енергії та шаленого драйву, ділиться враженнями Анна, відчула разом зі своїм нареченим Олексієм. “Спочатку мене переповнювали і страх, і сльози. Втім карколомна пригода зі смаком адреналіну залишиться в моїй пам’яті на все життя”, — зауважила Анна.

Леся МІНІБАЄВА.

 

 

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *