Незалежна громадсько-політична газета

Мерія планує запровадити односторонній рух на двох вулицях міста

IMG_20200812_103424Така потреба виникла у зв’язку із збільшенням кількості транспортних засобів на дорогах Каменя-Каширського та відсутністю в достатній мірі місць для паркування.

— Рух на центральних вулицях Каменя-Каширського дуже інтенсивний. У ринкові дні, у години пік, особливо протягом навчального року, на них виникають затори, що викликає невдоволення водіїв, велосипедистів, пішоходів. Аби зарадити цій проблемі, ми плануємо зробити одностороннім рух по вулицях Шевченка та Польова, — розповідає заступник міського голови Микола Шворак.
Микола Іванович каже, що саме задля цього на Польовій був проведений капітальний ремонт дороги із асфальтовим покриттям. Щоправда знадобилося на це міській раді аж цілих 4 роки та понад 2,5 мільйони гривень. Не змогли справитися раніше, мовляв, через те, що асфальтування — справа не з дешевих, а бюджет міської ради завжди розписувався на найнеобхідніше. Відтак щороку на Польовій прокладали лише по кількасот метрів асфальту (на скільки вистачало коштів) і лише цього року роботи закінчили. Тож тепер уже готові проекспериментувати, чи виправдає себе задум із одностороннім рухом.
— Рух в одному напрямку по Шевченка та Польовій розвантажить потік автотранспорту, а тому на котромусь із боків вздовж цих вулиць можна буде дозволити паркування автомобілів. Це частково і вирішить проблему відсутності в достатній кількості автостоянок, — вважає заступник мера.
Наразі у міській раді ще не визначилися остаточно із напрямком руху на згаданих вулицях. Свої рекомендації має надати проєктна організація. Міськрада чекає пропозицій з даного приводу і від жителів міста. Особливо цікавить владу думка людей, чи запроваджувати односторонній рух на постійній основі, чи лише у базарні дні (четвер та неділю).
Заодно влада міста просить пропонувати і варіанти бачення центру Каменя-Каширського.
— Центральна площа міста не повинна бути суцільною автопарковкою, стоянкою для маршрутних таксі. На ній мусить бути якась пішохідна зона. Гадаємо, що проєктанти в ході розробки генерального плану нам нададуть свої пропозиції з цього приводу, але окрім того хочемо почути і містян. Зараз опрацьовуємо варіант, у якому проїжджа частина залишається, але стояки для автомобілів будуть можливі лише навпроти торгових закладів, що є на площі, а не всуціль по всій її території, — каже Микола Шворак.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *