Незалежна громадсько-політична газета

Наша майбутня громада — це моя мрія, до якої ми разом йшли 5 років!

завантаження (25)

Шановні виборці сіл Сошичне, Запруддя, Карасин, Карпилівка!
Я, Світлана Сидорук, кандидат на посаду голови Сошичненської об’єднаної територіальної громади, запрошую всіх Вас взяти участь у виборах 22 грудня 2019 року! Наша майбутня громада — це моя мрія, до якої ми разом йшли 5 років! Дякую кожному з Вас, хто долучився до обговорення, прийняття рішень про об’єднання в єдину Сошичненську громаду!
Дорогі карпиляни і карасинці, я можу Вас усіх запевнити, що наше спільне рішення про адмінцентр громади в Сошичне правильне. Особисте знайомство з жителями села Сошичне за короткий передвиборчий час переконало мене, що тут живуть привітні, працелюбні, небайдужі люди. Недарма село Запруддя любила наша славетна Леся Українка. Всі разом ми станемо сильніші, отримаємо можливості для розвитку наших сіл!
Я прийняла важливе для себе рішення — балотуватися на посаду голови Сошичненської ОТГ тому, що найбільше моє бажання — разом з Вами розбудовувати громаду!

Протягом 13 років на посаді Карасинського сільського голови працювала разом з депутатами, членами виконкому, керівниками установ, всіма жителями задля розбудови наших сіл.

Що нам разом вдалося?

їБюджет сільської ради став спроможний забезпечити всі поточні видатки, фінансувати місцеві програми та бюджет розвитку. Були капітально відремонтовані: дошкільний навчальний заклад «Усмішка» у селі Карасин, ФАП села Карпилівка, системи опалення в амбулаторії загальної практики сімейної медицини та в будинку культури села Карасин.
їВ усіх закладах були проведені поточні ремонти (перекриття дахів, заміна вікон, дверей), придбано обладнання в кожну установу.
їВиконані всі роботи щодо виготовлення технічної документації розпаювання земель сільської ради для власників земельних сертифікатів.
їВідкрито стоматологічний кабінет в амбулаторії села Карасин.
їУ 2009–2010 роках на розвиток громади Карасинської сільради залучено 1,3 млн грн через реалізацію інвестиційних проєктів (соціально-культурний центр села Карпилівка та центр розвитку дитини «Пізнайко» в ДНЗ села Карасин).
їПідготовлено проєкт з ремонту даху будинку культури села Карасин, який був зреалізований у 2016 році. Створений сільський спортивний клуб, забезпечено бюджетну і позабюджетну підтримку сільської футбольної команди, здійснено ремонт шкільного спортивного стадіону ЗОШ села Карасин (облаштоване футбольне поле, встановлені спортивні снаряди), облаштовано спортивні та ігрові майданчики біля ДНЗ села Карасин та ЗОШ села Карпилівка, облаштовано футбольне поле в селі Карпилівка.
їЯк сільський голова зробила все можливе, аби ЗОШ села Карасин отримала шкільний автобус, а АЗПСМ села Карасин — автомобіль «Сільська медицина».
їОкрім того щороку для громади організовувала проведення Днів села, заходів щодо відзначення державних та національних свят.
їБули прийняті Місцеві правила благоустрою. Профінансовано: поточні ремонти дороги Карасин-Запруддя, капітальний ремонт дороги по вул Шевченка в селі Карасин, поточні ремонти всіх вулиць у селах Карасин та Карпилівка. Проведено заміну огорожі біля місцевого кладовища, приміщень СБК, АЗПСМ, Обеліску Слави, приміщення сільської ради, ДНЗ. Здійснено благоустрій території Обеліску Слави, меморіального пам’ятника в урочищі Майдан.

З жовтня 2015 року і по даний час сумлінно і старанно виконувала громадські обов’язки депутата районної ради. Щороку про виконане разом з Карасинським головою звітувалася перед своєю громадою.
Працюючи на посаді помічника-консультанта народного депутата України Ірини Констанкевич, отримала величезний багаж знань і досвіду саме в місцевому самоврядуванні: кожна громада району стала для мене ближчою, ріднішою. Спілкування з людьми, колегами, експертами, головами сільських рад та ОТГ, депутатами районної та обласної рад, народним депутатом — моє багатство!!!

Мій вибір — моя рідна Сошичненська ОТГ!!!

Моя передвиборча програма написана на основі аналізу наших проблем, завдань, обговорена разом з людьми в усіх селах. Переконана — нам під силу її реалізувати.
Ми отримаємо шанс виконати стратегічні завдання: добудувати класні кімнати ЗОШ І-ІІІ ступенів села Сошичне; створити в селі Запруддя медичний пункт тимчасового базування; виготовити проєктно-кошторисну документацію та розпочати капітальний ремонт дороги Карасин-Запруддя.

Ми можемо і повинні жити краще!

У разі, якщо Ви довірите мені виконувати повноваження Сошичненського сільського голови об’єднаної територіальної громади, хочу запевнити, що буду з першого дня працювати з повною самовіддачею. Роботи дуже багато, але переконана, що разом ми все здолаємо. Не виключаю, що життя вноситиме свої корективи та ставитиме нові завдання. Проте всі наші кроки будуть направлені на покращення умов життя, за які несе відповідальність місцева влада в кожному селі громади.

Звертаюся до всіх жителів нашої об’єднаної громади: прийдіть обов’язково на вибори, не будьте байдужими до нашого спільного майбутнього!

Світлана Сидорук,
кандидат на посаду голови Сошичненської об’єднаної територіальної громади.

Please enter banners and links.

Вибори
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *