Незалежна громадсько-політична газета

Покрівлю латали, щоб не капало зі стелі

А тепер проведуть суттєве оновлення з улаштуванням кроквяної системи, вогнезахистом дерев’яних конструкцій, встановленням вентиляційних каналів, блискавкозахисту.

IMG_20231205_092300Тендер на ремонт даху на міському ліцеї №1 ім. Євгена Шабліовського виграло підприємство “ДОФ Арбо” і вже, як розповідають в управлінні гуманітарної політики, приступило до роботи.
Кошти на ремонт виділили із обласного бюджету – півтора мільйони гривень. Хоча вартість передбачуваних робіт має скласти 2 321 200 гривень.
«Решту, більше 800 тисяч гривень, зголосилася співфінансувати громада. Ремонт повинні завершити до кінця року», — зазначає керівник управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради.
Дах на міському ліцеї також давно потребував капітального ремонту. Працівникам не раз доводилося латати його, аби не допустити протікання після дощів. Проводили і поетапне оновлення певних ділянок. Так, основну площу даху закладу відремонтували ще у 2012 році. А, зокрема у 2021 році на ремонт частини даху отримали кошти в рамках проєкту «Спроможна школа для кращих результатів». Тоді роботи обійшлися у 1,6 мільйона гривень. Тепер от площу, яка ще залишилася не реставрованою, оновлять за кошти обласного та міського бюджетів.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *