Незалежна громадсько-політична газета

Печена картопля замість сосисок

З початку нового навчального року школярів обіцяють годувати по-новому

unnamed (1)

Фахівці сфери організації харчування стверджують: учні, котрі одержують повноцінний харчовий раціон, набагато легше переносять фізичні навантаження, краще вчаться і рідко страждають від зайвої ваги.

Застарілу систему харчування в освітніх закладах Волині вирішили переглянути. Відтак представники управління освіти і науки Волинської ОДА разом зі студентами-технологами та Держпродспоживслужбою планують розробити нове збалансоване меню для школярів.
На пропозицію співпрацювати над створенням проєкту з реалізації правильного харчування пристали представники Фахового коледжу технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки. Над впровадженням нового меню працюватиме, крім того, і творча група спеціалістів.
Ініціатори мають намір створити меню на традиціях національної кухні, популярної на Волині. Наприклад, до переліку страв пропонують додати печену картоплю.
Змінивши організацію шкільного харчування, діти матимуть змогу зробити вибір щодо власних уподобань. Не йдеться про великий перелік наїдків, але кілька позицій таки буде представлено на вибір.
До того ж Міністерством охорони здоров’я раніше було розроблено проєкт постанови КМУ «Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». У документі йдеться про заборону годувати дітей у школах технологічно обробленими м’ясними та рибними стравами. Тож в освітніх закладах Камінь-Каширщини вже не годуватимуть сосисками, напівфабрикатами, стравами з великим вмістом жиру.

Леся МІНІБАЄВА.

 

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ, ЗДОРОВ'Я, Освіта

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *