Незалежна громадсько-політична газета

Зберімо кошти на апарат штучної вентиляції легень сьогодні!

Бо завтра може бути пізно!!!

products.9443.1.b

Тиждень тому камінь-каширці оголосили акцію зі збору коштів на придбання для Камінь-Каширської ЦРЛ апарата штучної вентиляції легень. За цей час на спеціально відкритий рахунок, згідно з попередньою інформацією, поступило більше 30 тисяч гривень. На перший погляд — і немало. Але якщо зважити на те, що один такий більш-менш нормальний апарат вартує 500 тисяч гривень, то це капля у склянці води.

Схоже, до більшості із нас ще не прийшло усвідомлення того, яка серйозна небезпека кинула людству виклик. У цьому вочевидь переконує ситуація, що склалася не лише десь у далекому від нас Китаї, а вже поруч — в Італії, Іспанії, Франції… Наївно думати, що коронавірус обмине Україну. Статистика свідчить про протилежне: кількість людей, хворих небезпечною недугою, з кожним днем збільшується. На вчорашній ранок їх було уже 113, в тому числі один — на Волині.
Отож, поки не пізно, поки маємо ще невеличкий резерв часу, потрібно усім згуртуватися і, незважаючи ні на що, зібрати громадою щонайбільшу суму грошей, аби придбати для лікувального закладу навіть не один, а бодай кілька потрібних апаратів. Зрозуміймо, якщо ми самі про себе не подбаємо сьогодні, то завтра може бути пізно. Хотілося б, щоб біда минула. Але не можна нехтувати небезпекою, бо у критичний момент цього апарата може не вистачити комусь із нас, комусь із наших дітей, комусь із наших батьків, дідусів і бабусь. Подивіться ще раз кадри жахіття з Італії, де люди приречено помирають, бо їм не змогли забезпечити штучну вентиляцію легень через брак відповідних апаратів. Ніхто із нас не хоче такої долі і кінця.
Шановні краяни! У нашому районі налічується близько 7 тисяч людей, які офіційно працюють і отримують зарплату. Якщо кожен відірве від свого бюджету бодай 100 гривень, ми будемо мати 700 тисяч. Ми маємо у районі близько двох тисяч підприємців. Якщо кожен покладе у загальну копилку хоча б 500 гривень, то будемо мати 1 мільйон. Ми маємо бізнесові структури, підприємства, установи, міську і сільські ради, чималу кількість людей із пристойними заробітними платами і пенсіями і т.д. Люди добрі, об’єднаймося і подбаймо про себе самі, не покладаймося на державу.
Нагадуємо реквізити для зарахування коштів на придбання медобладнання:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАМІНЬ-КАШИРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ”
ЄДРПОУ/ДРФО 01983051
АТ КБ “ПРИВАТБАНК”, ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 303440
рахунок № UA833034400000026001055539596
валюта UAN (Українська гривня).
У наступному номері “Полісся” опублікуємо імена усіх, хто зробив свій внесок незалежно від суми. Подбайте, аби не сталося так, що серед цієї когорти знайомі, друзі, сусіди поруч із своїм не знайдуть вашого прізвища.
Петро ТРОФИМЧУК.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *