Незалежна громадсько-політична газета

Напередодні Великодня принесли престарілим паски

Великдень – свято родинне, сповнене щирої надії, добра і милосердя. Це день, коли тиха радість Христового Воскресіння зігріває теплом душі багатьох людей, єднає їх серця великим почуттям любові. Але, на жаль, не всім випало відзначити його в колі сім’ї…

DSC_0608Немало серед нас нині є людей тяжкої долі, які волею життєвих обставин залишилися самотніми, або опіку над ними рідні передали працівникам соціальних служб. Однак і вони, як і кожен, сповнені надії великого торжества, бажають відчути хоча б частинку того, можливо, вже давно небаченого дива.
Щоразу очікують на нього також і наші краяни – камінь-каширці, домівкою для котрих на схилі літ стало приміщення місцевого відділення стаціонарного догляду та постійного проживання.
DSC_0606Напередодні християнського свята їм ті приємні відчуття та великодні паски від імені народного депутата України Ірини Констанкевич подарував її помічник Юрій Дмитрук у присутності керівника центру надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради Віктора Мисіка та його заступника Сергія Ляха і завідувача відділення Ярослава Митчика. Юрій Дмитрук також передав пасхальні вітання від Ірини Мирославівни.

DSC_0620Навзаєм старенькі подякували за слова підтримки і увагу до них.
Олександр ПРИЙМАК,
фото автора.

ПУБЛІКАЦІЇ, Милосердя

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *