Незалежна громадсько-політична газета

ДОПОМОЖІМО ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ

Шановні читачі!
Нерідко окремі наші співвітчизники опиняються у вкрай важкій ситуації, коли вибратися самотужки із неї вони не в змозі. Йдеться передусім про тих, чиє життя через важку недугу може обірватися у будь-яку мить. Такі люди, як правило, потребують термінової дороговартісної операції чи лікування. Тож рідні у розпачі постають перед проблемою: аде взяти такі кошти? Саме з метою допомогти людям подарувати надію на порятунок рідної людини редакція газети “Полісся” створила постійнодіючий майданчик “Допоможімо врятувати життя!”
Кожен, хто потребує допомоги, може звернутися до нас і ми безкоштовно розмістимо вашу інформацію на нашому сайті, яка стане усім інтернеткористувачам.

 

Життя дитини може врятувати невідкладна операція

Операція СтефанчикауМельничуку правСім’я Мельничуків (Кузьмичів) із села Гута Боровенська звертається до чуйних, добрих, небайдужих до чужого горя людей, бо вірить, що такі є. Наш син, онук Стефан Олександрович Мельничук тяжко хворий. В Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” в м. Києві дитині поставили діагноз від народження: “Вроджений гіперінсулінізм з мутацією гена АВСС 8. Неонатальна гіпоглікемія”.
Упродовж 7 місяців (від народження і по сьогодні) дитина знаходиться на лікуванні: по 5 уколів щодня, 3 рази таблетки (дороговартісні і придбати їх можна тільки за кордоном). За їх придбання щиро дякуємо нашим односельчанам Яні і Лесі Філюкам та фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. Крім того через кожні три години вимірується рівець цукру в крові, який весь час падає. Стефанчик не може самостійно їсти, тож годуємо через зонд. На все це витрачаються чималі кошти.
Батьки — інваліди (не чують). Пенсії вистачає на дитяче харчування, зонди. Єдиною надією є операція, яку пропонують провести в клініці Х.К.Андерсена (місто Оденсе) в Данії. Але коштів потрібно надто багато (до 30 тисяч євро), а часу дуже мало — до 8 січня. Сім’я та вся родина не в змозі за такий короткий час зібрати непосильну суму коштів. Плачуть не лише очі, плачуть серце і душа. І не так через минулі випробування долі, як через теперішні — життя Стефанчика під загрозою.
Відчай і біль змусили нас звернутися до всіх, хто наділений співчуттям і має можливість допомогти нам зібрати необхідну суму, аби наша дитина повернулася здоровою, раділа кожному прийдешньому дню. Відгукніться на нашу біду, подайте руку допомоги і врятуйте життя нашій дитині. Пожертви для Стефана можна переказувати на картковий рахунок 26253500552539 (Кузьмич Світлана Миколаївна) у Камінь-Каширському ТВБВ № 10002/036 філії – Волинське обласне управління АТ “Ощадбанк”, МФО 303398, ЗКПО 09303328 або на картковий рахунок 4149497854817758 у ПриватБанку (Мельничук Оксана Анатоліївна).
Сім’я Мельничуків, село Гута Боровенська.

Життя хлопця може врятувати
лише надскладна операція

Понад два роки бореться з важкою недугою — раком крові — 36-річний житель Каменя-Каширського Леонід Миколайович Салтиков.
Усі зусилля рідних, медиків, на жаль, не дали надії на одужання. Але, як запевняють лікарі, є шанс врятувати життя. Для цього потрібно провести надскладну операцію — пересадку кісткового мозку.
Звісно, на таке оперативне лікування потрібно їхати у європейську закордонну клініку. Але перш, ніж там приймуть хворого, потрібні гроші. До того ж надзвичайно великі. Вартість лише однієї операції становить 100 тисяч євро. Ще 15 тисяч євро вартуватиме донор кісткового мозку. Де взяти такі непомірні кошти звичайній пересічній сім’ї хлопця, мати котрого є інвалідом-пенсіонеркою, а батько — водієм у міській раді? Тож вихід один — благати допомоги у щирих милосердних людей. Сім’я Леоніда Салтикова просить усіх, хто здатний пройнятися співчуттям до чужої біди, допомогти врятувати життя сина. Кошти можна переказувати на картковий рахунок у ПриватБанку 5457082260133355 (Салтиков Леонід Миколайович). Юридичні особи можуть перерахувати кошти на р/р 29244825509100 у КБ ПриватБанк, МФО 305299, ЗКПО 14360570 з позначкою “Для зарахування на картковий рахунок 5457082260133355 (Салтиков Леонід Миколайович).
Петро ТРОФИМЧУК.

 

Допоможіть врятувати життя найдорожчій людині

На шляху нашого сімейного щастя постала хвороба. У нашого чоловіка, тата Олександра Григоровича Хомича (1967 р.н.) вибір невеликий — або операція, або в будь-який момент може трапитися непоправне. Обласні спеціалісти-медики встановили невтішний діагноз: гострий передній інфаркт міокарда. Обов’язково потрібне оперативне лікування — коронарне стентування, яке неможливо провести, не маючи великих коштів. Мова ведеться про 45 — 50 тисяч гривень. Але ця сума для нашої простої селянської сім’ї є непосильною. Тож звертаємося до всіх милосердних людей з проханням про допомогу. Допоможіть врятувати життя нашій найдорожчій людині. Просимо усіх небайдужих відгукнутися на нашу біду. Кошти просимо переказувати на картку ПриватБанку 5168755602056380 (Хомич Олександр Григорович).

Принагідно хочемо висловити подяку настоятелям храмів села Радошинка, Стобихівка, Личини, Сошичне відповідно отцям Михаїлу, Сергію, Андрію і Георгію та всім жителям згаданих сіл за молитовну і матеріальну допомогу. Усім вам Божої милості і заступництва Пресвятої Богородиці.

Галина ХОМИЧ, село Радошинка.

 

 

Допоможіть врятувати життя

роман лемак

Роман Лемак із Каменя-Каширського все своє життя прожив із тривожним діагнозом: “гепатит”. Він постійно робив необхідні обстеження, коли потрібно було підліковувався. Однак, на жаль, невтішний момент настав – стан його здоров’я значно погіршився. Лікування у районній та обласній лікарнях не давало бажаного результату. А після обстеження у Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова медики сказали, що потрібна трансплантація печінки.

Наразі чекають остаточних результатів аналізів можливого донора. Коли ж вони будуть, планують провести операцію. Її вартість в Україні — 50 тисяч доларів, за кордоном — 100—150 тисяч доларів.

Серце завмирає від тривоги у рідних. Безкінечний потік думок про те, як же врятувати Романа, їм не дає спокою. Родина й уявити не може, де взяти таку суму, а тому звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти.

Номер карткового рахунку в ПриватБанку, на який можна переказувати кошти: 5168757302372687 (Роман Олександрович Лемак). Кошти також можна перерахувати в Ощадбанк на р/р 3739790404,  ЗКПО 09303328, МФО 303398 з позначкою “для зарахування на поточний рахунок 26255500703858”.

 

Подаруймо Анні і шанс врятувати життя

Аліна КалембетУ своїх 28 років наша дорога невістка Анна Миколаївна Калембет опинилася на межі найстрашнішого. Звістка про важку хворобу в один із звичайних днів стала наче громом серед ясного неба. Після тривалого нездужання Анна пройшла обстеження в київських інститутах гематології та раку крові. Медики встановили діагноз “Гострий плазмобластичний лейкоз кісткового мозку (рак крові)”. Лікарі обнадіюють, що є шанси поборотися з важкою недугою, але лише у закордонних клініках, їхати на лікування потрібно негайно, бо з кожним втраченим днем ця надія на успіх зменшується. І тут постає проблема: на лікування за кордоном потрібні великі кошти. А де їх взяти простій сім’ї? Тож родина Анни і її чоловіка Олександра та їхньої дворічної дитини усі надії покладають на щирість милосердних людей, розуміння кожного, хто здатний відчути чужий біль наче свій. Звертаємося з проханням до усіх: влади міста і району, депутатів, віруючих різних конфесій, жителів міста і району — допоможіть врятувати молоде життя Анни.
Кошти просимо переказувати на картковий рахунок 5167985660011925 у ПриватБанку на ім’я Анни Миколаївни Калембет. Телефони для довідок 0979457689 (Анна), 0674041261 (Олександр, чоловік Анни). Нехай милосердний Господь віддячить кожному із вас Своєю милістю за ваше чуйне до чужої біди серце.
Родина Калембетів, м.Камінь-Каширський.

 

 

 

 

 

Усі надії покладаю на милосердних людей

    Прожила я на цьому світі рівно 40 років. “Прожила” — це занадто оптимістично і голосно сказано. Правильніше буде сказати промучилася. Бо ж маю вроджені вивихи двох кульшових суглобів. До тридцяти літ болі в суглобах ще якось терпіла. А ось впродовж останніх років болі стали нестерпними. З кожним днем все важче ходити. Знеболювальні препарати майже не діють. Лежати можу лише на спині, а ось від різкого поруху страшенно боляче.
Висновок лікарів: потрібна операція. Провести її зголосилися в Національному Інституті травматології та ортопедії в м.Києві, зокрема, доктор медичних наук, професор Бабко Андрій Миколайович. Але перед цим потрібно придбати нові кульшові суглоби. Іх попередня вартість — 180 тисяч гривень. А ще ж операція, післяопераційне лікування, реабілітація. Мені, інваліду ІІ групи дитинства, селянці ніде взяти таких коштів. Тож усі надії покладаю на милосердних людей, серце яких чутливе до чужого болю. Прошу, благаю — допоможіть! Кошти прошу переказувати на картковий рахунок 4149499645560341 у КБ ПриватБанк, відкритий на ім’я Гриневич Надії Василівни. Наперед усім вдячна. Хай береже вас Бог і будьте завжди здоровими. Вітаю усіх з Новим роком і Різдвом Христовим!

Надія Василівна ГРИНЕВИЧ, село Фаринки.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Полюховий МаринаЖиття двадцятирічної Марини Анатоліївни Полюхович із села Серники Зарічненського району, що на Рівненщині, опинилося під великою загрозою. Медики виявили в дівчини рак крові. Отож необхідне негайне дороговартісне лікування. У зв’язку з цим друзі Марини звернулися через соцмережі до усіх милосердних людей з проханням допомогти зібрати кошти на її лікування.

Пожертви просять переказувати на картковий рахунок 5168755401519984 у ПАТ КБ “ПриватБанк” ( Полюхович Марина Анатоліївна).
Контакти через маму дівчини Полюхович Любов Михайлівну, тел. 066-33-90-066.

Не залишайтеся байдужими! Допоможіть!

___________________________________________________

с1 У свої 10 років Сашко Карпук з села Видричі пережив стільки фізичних мук, що й не кожен дорослий зможе витримати. Хлопчик – єдиний у нашому районі, у кого лікарі діагностували таке рідкісне захворювання як целіакія. А звичайною мовою це означає, що у  людей, хворих цією недугою, не засвоюється білок глютен, їхня імунна система відповідає на нього, пошкоджуючи тонкий кишечник. А ще хлопчик страждає від вродженого краніосиностозу по типу синдрому Пфайфера, ускладненого затримкою психічного та мовного розвитку, приглухуватістю, вродженим дакриоциститом, реактивним панкреатитом, у нього сльозяться та гнояться очі, часом гній виходить з кров’ю. Словом, цілий “букет” важких недуг випав на долю бідної дитини з незаможної сільської сім’ї. Навіть читаючи всі ці діагнози, відчуваєш, як по спині пробігає мороз, а Сашко змушений співіснувати з ними майже все своє життя. Живе і радіє кожному сонячному дню, хоч нерідко і боляче йому дивитися на яскраве сонце…

Завдяки людській підтримці в нього з’явилася надія. І хоч попереду на нього чекає довготривале та дороге лікування, проте він та його рідні вже не падають духом. Ті ж, хто хоче допомогти Сашкові Карупку, кого вразила та надихнула його історія, може переказувати кошти на карту мами Галини Володимирівни Карпук 4149497863782811 у ПАТ КБ “ПриватБанк”.