Незалежна громадсько-політична газета

Багатодітним сім’ям на діток до 6-річного віку виплачуватимуть 1700 гривень

1510354755_32_4

Багатодітні сім’ї з 1 квітня будуть отримувати додатково на кожну третю і наступну дитину щомісяця по 1700 гривень. Але лише до досягнення дитиною 6-річного віку.
Відповідне рішення було прийняте Урядом нещодавно. Тож журналісти «Полісся» поцікавилися в управлінні соціального захисту населення РДА, хто ж насправді може розраховувати на ці виплати.

Застпуник начальника управління Віталій Леонець пояснив, що доплату отримають сім’ї, які мають статус багатодітних. Зокрема:
— Зокрема, родинам, у котрих є четверо дітей, двом з яких ще не виповнилося 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по1700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грндопомоги при народженні дитини, — пояснює Віталій Федорович.
До речі, у Камінь-Каширському районі нині налічується понад 2500 багатодітних сімей. Частина з них має право отримати цю допомогу. І, як пояснюють в управлінні соцзахисту, для цього мамі або татові слід звернутися до них та написати заяву на отримання грошей.
— При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення батьків багатодітної сім’ї, посвідчення дитини, якій виповнилося 6 років, без яких оформити допомогу буде неможливо. А також свідоцтво про народження дітей, — наголошує Ваталій Леонець.
Зазначимо, що виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні дитини, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються ці виплати.
Нагадаємо, що з 1 січня цього року Уряд надає грошову компенсацію на послуги няні в розмірі 1626 гривень. Щоправда, в управлінні зазначають, що на Камінь-Каширщині це ноу-хау ще не набуло популярності. Наразі розглядається лише одна пропозиція оформити послуги няні за рахунок держави.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *